ایران بدون گل خورده در انتخابی جام جهانی2018

با باز شدن دروازه انگلیس اکنون تیم ملی فوتبال ایران تنها تیمی است که در انتخابی جام جهانی روسیه 2018 گل نخورده است ......

با باز شدن دروازه انگلیس اکنون تیم ملی فوتبال ایران تنها تیمی است که در انتخابی جام جهانی روسیه 2018 گل نخورده است.

به گزارش مدال به نقل از   ایسنا، شب گذشته و در مرحله انتخابی جام جهانی روسیه در قاره اروپا چند دیدار برگزار شد که در یکی از این دیدارها انگلیس برابر اسکاتلند قرار گرفت. سه شیر در حالی به مصاف اسکاتلند رفته بود که در بازی های قبلی دروازه اش را بسته نگه داشته بود. با این حال  شاگردان ساوت گیت دو بار دروازه ی خود را باز شده دیدند تا رکورد گل نخوردن در این رقابت ها را از دست بدهند.

 به این ترتیب در حال حاضر تیم ملی فوتبال ایران تنها تیمی است که در انتخابی جام جهانی 2018 روسیه گل نخورده و در تمام این بازی ها کلین شیت کرده است.

در رقابت های دور نهایی انتخابی جام جهانی در قاره آسیا، ایران 7 دیدار را انجام داده که تاکنون تیم های آسیایی از زدن گل به آن عاجز بوده اند. 6 بار علیرضا بیرانوند و یک بار سوشا مکانی در این دیدارها برای تیم ملی فوتبال ایران به میدان رفته اند.

تیم ملی فوتبال ایران دوشنبه باید در ورزشگاه آزادی هشتمین دیدار خود در انتخابی جام جهانی 2018 روسیه را برابر ازبکستان برگزار کند.

در صورتی که ملی پوشان ایران در این بازی هم دروازه خود را بسته نگه دارند و در دو بازی بعدی برابر کره جنوبی و سوریه نیز گلی دریافت نکنند، یک رکورد فوق العاده در تاریخ رقابت های انتخابی جام جهانی ثبت خواهد شد.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال