ایران خواستار تقویم سال ۲۰۲۱ کشتی‌های سنتی شد

فدراسیون کشتی از کمیته کشتی‌های سنتی اتحادیه جهانی، خواستار تقویم سال ۲۰۲۱ این رشته و برنامه‌های آلیش بانوان در سال جدید میلادی شد....

به گزارش "ورزش سه" به نقل از تسنیم بعد از آنکه کرونا سراسر جهان را فرا گرفت، اتحادیه جهانی کشتی در چند زمان مختلف، برگزاری مسابقات بین‌المللی و رسمی در همه رشته‌های زیرمجموعه‌اش و در رده‌های مختلف را در سال ۲۰۲۰ لغو کرد. این درحالی بود که اتحادیه جهانی اصرار زیادی به برگزاری مسابقه جهانی در رده سنی بزرگسالان داشت و در همین زمینه نیز تلاش زیادی کرد اما در نهایت نتوانست رقابت‌های جهانی این رده را برگزار کند و به جایش طی روزهای ۲۲ تا ۲۸ آذر ماه جام جهانی آزاد و فرنگی را در صربستان به انجام رساند تا تقویم سال ۲۰۲۰ کشتی جهان، درشرایطی که شروعش با کرونا بود، با حداقل مسابقه رسمی و بین المللی بسته شود.

اتحادیه جهانی در هفته های گذشته برنامه مسابقات سال ۲۰۲۱ را در رده سنی بزرگسالان اعلام کرد که طی آن علاوه بر برگزاری دو مسابقه گزینشی آسیایی و جهانی، رقابت های المپیک و مسابقات جهانی نروژ برگزار می شود.

فدراسیون کشتی از اتحادیه جهانی خواسته که تقویم سال ۲۰۲۱ کشتی های سنتی را اعلام کند تا طبق آن برنامه های پیش روی کشتی آلیش بانوان نیز مشخص شود.

تگ ها


کشتی