ایران در جام بزرگ قهرمانان جهان به روی سکو می‌رود

مدیر تیم های ملی والیبال گفت که ایران در جام بزرگ قهرمانان جهان به روی سکو می رود ......

مدیر تیم های ملی والیبال گفت که ایران در جام بزرگ قهرمانان جهان به روی سکو می رود.

به گزارش مدال و به نقل ازایسنا، امیرحسین منظمی درباره دو دیدار ابتدایی تیم ملی والیبال ایران در رقابت های جام بزرگ قهرمانان جهان اظهار کرد: والیبالیست های تیم ملی تمرینات خوبی داشتند و زمان خوبی در اردو بودند، آسیب دیده ها بهتر شدند، در مجموع کل تیم از لحاظ آمادگی و هماهنگی در شرایط خوبی به سر می برند و عملکردشان در این دو دیدار خیلی خوب بوده است.
وی ادامه داد: چون عملکردمان در لیگ جهانی قابل قبول نبود، هدف مان این بود در این رقابت ها یک بار دیگر والیبال ایران خودش را به اثبات برساند.
منظمی با بیان اینکه چندسال است کری خاصی بین والیبال ایران و ایتالیا وجود دارد، اضافه کرد: در دیدار با ایتالیا می توانستیم قبل از اینکه کار به ست پنجم بکشد به پیروزی برسیم که نشد اما در ست آخر با نظم و هماهنگی خاص و تجربه خوب برنده شدیم.
 
مدیر تیم های ملی والیبال افزود: در چنین تورنمنت هایی دیدار نخست خیلی حساس و تأثیرگذار است و همین باعث شد بازیکنان به خودباوری و اعتماد به نفس برسند و در مصاف دوم آمریکا که با تمام قوا به این رقابت ها آمده را با شایستگی شکست دهند. آمریکا در روز نخست ژاپن را 3 بر صفر مغلوب کرده بود و چون در دو گیم اول والبالیست های ما خوب نبودند، کمتر کارشناسی فکر می کرد ایران این تیم را شکست دهد.
وی تصریح کرد: آمریکا یکی از قدرت های کنونی دنیاست اما ملی پوشان ایران نشان دادند اگر مصدوم نباشند با برنامه ریزی مناسب فدراسیون می توانند دست به کارهای بزرگ بزنند و حرف های زیادی برای گفتن خواهند داشت.
منظمی تأکید کرد: قول می دهم در جام بزرگ قهرمانان جهان به روی سکو برویم و این موفقیت با شکست ژاپن حاصل خواهد شد. در این تورنمنت برد مهم است و اگر ژاپن را ببریم شک نکنید جزو سه تیم برتر خواهیم بود. فرانسه هم دو بازیکن باتجربه اش را ندارد و با اینکه تیم دست و پا بسته ای نیست اما به نظر نمی رسد برابر این تیم به مشکل بخوریم.
کاپیتان سابق تیم ملی گفت: این دو برد را به همه ایرانی ها تبریک می گویم و مطمئن باشید با یک مقام خوب دل هم وطنان را شاد خواهیم کرد.

تگ ها


اخبار روز والیبال