ایران - عربستان؛ همچنان در زمین بی‌طرف

دیدار تیمهای ایرانی با عربستانی همچنان در زمین ثالث برگزار خواهد شد. به گزارش مدال، مدیر روابط عمومی وزارت ورزش با انتشا ......

دیدار تیمهای ایرانی با عربستانی همچنان در زمین ثالث برگزار خواهد شد.

به گزارش مدال، مدیر روابط عمومی وزارت ورزش با انتشار صحبت های شیخ سلمان نوشت: بازی های ایران و عربستان همچنان در زمین بی طرف برگزار می شود.

شیخ سلمان در صحبت های روز شنبه اش اعلام کرد رای فیفا در این خصوص اعلام شده و در باره این رای نمی‌تواند حرف بزند اما ظاهرا رای بر همان روال قبلی حکم می کند.

لازم به ذکر است فوتبال عربستان 4 نماینده در فصل پیش روی لیگ قهرمانان دارد و با توجه به سهمیه 2+2 فوتبال ایران، تمام تیم‌های ایرانی با معضل میزبانی از تیم‌های عربستانی در همان دور گروهی روبرو می شوند و باید از حالا برنامه ریزی کنند چون به طور قطع یکی از میزبانی‌های سه گانه خود را از دست می دهند و باید به کشورهای دیگر از جمله عمان سفر کنند. همچنین این اتفاق به احتمال فراوان در مراحل حذفی هم گریبان تیم‌های ایرانی را خواهد گرفت.

جالب اینکه مدیران فوتبال ایران خبر از پیروزی ایران در دادگاه عالی ورزش داده بودند اما با این صحبت های شیخ سلمان به نظر می رسد این مشکل کماکان حل نشده باقی مانده است.

تگ ها


فوتبال