Banner

ایران - مکزیک؛ به‌دنبال دومین پیروزی در سرزمین تزارها

تیم ملی والیبال ایران امروز در دومین دیدار خود در مرحله مقدماتی رقابت‌های انتخابی المپیک ۲۰۲۰ به مصاف مکزیک می‌رود....

به گزارش مدال، تیم ملی ایران روز شنبه در شهر سن‌پترزبورگ و در دومین گام از مسابقات انتخابی المپیک ۲۰۲۰ توکیو، به مصاف تیم ملی مکزیک خواهد رفت. ایران بر خلاف مکزیک، رقابت‌های انتخابی المپیک را با شکست کوبا آغاز کرد و توانست در اولین گام پیروز باشد اما تیم ملی مکزیک مطابق انتظار، برابر روسیه شکست ۳ بر صفر را متحمل شد.
شاگردان کولاکوویچ برابر کوبا شروع خوبی نداشتند اما در نهایت پیروز از زمین خارج شدند تا همچنان در کنار روسیه میزبان، به طور جدی مدعی صعود مستقیم به المپیک باشند.
مکزیک در آخرین رده‌بندی فدراسیون جهانی، در رده بیستم قرار دارد و مطمئنا نمی‌تواند حریف سختی برای تیم ملی ایران در مسیر رسیدن به المپیک تلقی شود. با این حال، ملی‌پوشان ایران باید با هوشیاری بالا در این دیدار حاضر شده و اجازه‌ی ثبت شگفتی را به تیم ملی مکزیک ندهند.
ایگور کولاکوویچ سرمربی تیم ملی در این مسابقه برای استفاده از بازیکنان محدودیتی ندارد و همه ملی‌پوشان در اختیار تیم هستند.
مارسلو پیروبون آرژانتینی و سینیشا ایسایلویچ اتریشی، قضاوت دیدار ایران و مکزیک را بر عهده دارند. پیروبون از سال ۲۰۰۴ و ایسایلوویچ از سال ۲۰۰۱ به عنوان داور بین‌المللی فعالیت دارند.

بیشتر بخوانید:

تحلیل یک فرضیه؛ آیا کولاکوویچ مربی بزرگی است؟

 

 

تگ ها


تیم ملی والیبال ایران انتخابی المپیک والیبال انتخابی المپیک والیبال ۲۰۲۰ والیبال