ایران - هنگ‌کنگ؛ بازی مرگ‌ و زندگی برای پاتلاینن

بازی هنگ‌کنگ مقابل ایران در چارچوب رقابت‌های مقدماتی جام‌جهانی 2022 قطر یک بازی سرنوشت‌ساز و حیاتی برای سرمربی فنلاندی این تیم خواهد بود....

بازی هنگ‌کنگ مقابل ایران در چارچوب رقابت‌های مقدماتی جام‌جهانی 2022 قطر یک بازی سرنوشت‌ساز و حیاتی برای سرمربی فنلاندی این تیم خواهد بود.

به گزارش مدال، سایت «اپل دیلی» هنگ کنگ خبر داد که وضعیت تیم ملی این کشور بعد از آمدن  پاتلاینن، سرمربی فنلاندی خوب نبوده است و نتایج به دست آماده رضایت بخش نیست.

علی رغم انتقادهای زیاد هواداران و رسانه ها به عملکرد این سرمربی فنلاندی هنوز فدراسیون هنگ کنگ واکنشی به این انتقادها نشان نداده است و با آرامش رفتار می کند.

اما دیدار امروز هنگ کنگ با ایران در مقدماتی جام جهانی 2022 قطر می تواند سرنوشت ساز باشد چون در صورت نتیجه نگرفتن در این بازی خانگی انتقادها بیشتر خواهد شد و این زنگ خطری برای  پاتلاینن است.

تیم ملی کشورمان امروز از ساعت 16:30 به وقت تهران در استادیوم هنگ کنگ میهمان تیم ملی این کشور در مسابقات انتخابی جام جهانی 2022 است.

بیشتر بخوانید:

هونگ فای: به کمتر از پیروزی برابر ایران فکر نمی‌‌کنیم

تگ ها


سرمربی هنگ کنگ میکسو پاتلاینن پاتلاینن سرمربی تیم ملی هنگ کنگ دیدار ایران هنگ کنگ تیم ملی هنگ کنگ بازی ایران هنگ کنگ ایران هنگ کنگ فوتبال