ایران و ازبکستان در امنیت کامل برگزار می‌شود

-بعد از هشدار فیفا به فدراسیون فوتبال ایران، ضمانت نامه های لازم از سوی فدراسیون کشورمان برای فیفا ارسال شد ......

- بعد از هشدار فیفا به فدراسیون فوتبال ایران، ضمانت نامه های لازم از سوی فدراسیون کشورمان برای فیفا ارسال شد.

به گزارش مدال به نقل از  وب سایت نود و به نقل از فارس، بعد از اتفاقات تروریستی هفته گذشته در تهران، فدراسیون جهانی فوتبال در نامه ای هشدار دهنده برای فدراسیون ایران متذکر شد تا دیدارهای پیش رو که قرار است در تهران برگزار شود، تحت الشعاع این موضوع قرار نگرفته و در این خصوص از فدراسیون ایران اسناد و مدارکی در جهت ضمانت برگزاری دیدار ایران و ازبکستان و همچنین عراق و ژاپن در امنیت کامل خواستار شد.

در همین زمینه فدراسیون فوتبال ایران این ضمانت را در قالب اسناد و مدارکی که برای فیفا ارسال کرده، داده است که دیدار دوشنبه شب تیم ملی کشورمان مقابل و ازبکستان در تهران در امنیت کامل و با حضور تماشاگران برگزار شده و هیچ مشکل امنیتی این دیدار و دیدار عراق و ژاپن را تهدید نخواهد کرد.

همچنین قرار است طبق معمول گذشته از سوی کنفدراسیون فوتبال آسیا برای این دیدار نیز افسر امنیتی اعزام شود که البته حضور این افسر هیچ ارتباطی به مسائل رخ داده هفته گذشته در تهران ندارد و این افسر به منظور بررسی و نظارت بر رفتار تماشاگران به ایران خواهد آمد.

از آنجایی که هواداران ایران در دیدارهای گذشته مشکلاتی را در خصوص پرتاب سنگ و انداختن لیزر ایجاد کرده بودند، یکی از وظایف این افسر، نظارت بر این امور بوده و مطمئنا در صورت تکرار این تخلفات، جرایم سنگینی تیم ملی را تهدید خواهد کرد.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال