ایران و عراق در همان استادیوم و همان چمن بد

در حالیکه پس از اسکوچیچ و طارمی، امروز نیز کاتانچ سرمربی عراق به چمن استادیوم المحرق معترض شد که دو تیم باید در این ورزشگاه با هم دیدار کنند....

به گزارش "ورزش سه"، در حالیکه پیش از برگزاری دیدار تیم های ایران و هنگ کنگ، دراگان اسکوچیچ سرمربی تیم ملی و مهدی طارمی پس از بازدید از چمن استادیوم قدیمی المحرق نسبت به کیفیت چمن این ورزشگاه معترض شده بودند، امروز نیز سرمربی عراق نسبت به این مسئله اشاره کرد.


 سرچکو کاتانچ سرمربی عراقی ها در نشست خبری پیش از بازی فردای تیمش در برابر کامبوج به کیفیت زمین چمن استادیوم شیخ علی بن محمد آل خلیفه پرداخت و وضعیت این ورزشگاه را خنده دار و مسخره نامید.


این در حالی است که تیم ملی عراق باید هر سه دیدار خود را در این استادیوم قدیمی و فرسوده با کیفیت چمن ضعیف برگزار کند در حالیکه ایران ۲ بازی از ۴ دیدار خود را در این ورزشگاه و  ۲مسابقه دیگر را در استادیوم ملی بحرین برگزار می کند.


بدین ترتیب دیدار حساس و سرنوشت ساز ایران و عراق در روز پایانی این رقابت ها، در ورزشگاه شیخ علی بن محمد آل خلیفه برگزار می شود. استادیومی که به ورزشگاه المحرق نیز معروف است که باید میزبان جدال حساس شاگردان اسکوچیچ و کاتانچ باشد و در بازی همزمان، بحرین در ورزشگاه ملی بحرین که چمن به مراتب بهتری دارد، پذیرای هنگ کنگ خواهد بود.


پس از اینکه کنفدراسیون فوتبال آسیا میزبانی رقابت های گروه سوم را به بحرین داد، آنها دو ورزشگاه ورزشگاه شیخ علی بن محمد آل خلیفه یا همان المحرق و همچنین ورزشگاه ملی بحرین را به عنوان میزبان بازی های این گروه معرفی کرده بودند که استادیوم فرسوده المحرق با اعتراض مربیان ایران و عراق مواجه شده است.

تگ ها


تیم ملی ایران عراق