ایران‌پوریان: مقابل استقلال خوزستان بدشانس محض بودیم

مدافع - هافبک تراکتورسازی معتقد است که تیمش مقابل استقلال خوزستان بدشانسی محض آورده و بازنده شده است ......

مدافع - هافبک تراکتورسازی معتقد است که تیمش مقابل استقلال خوزستان بدشانسی محض آورده و بازنده شده است.
به گزارش مدال و به نقل از وبسایت نود ، محمد ایران پوریان درباره شکست یک بر صفر تراکتورسازی مقابل استقلال خوزستان در دقایق پایانی، اظهار داشت: ما بازی خیلی خوبی انجام دادیم. یک بازی به نمایش گذاشتیم که به راحتی بر گرمای هوای اهواز غلبه کریم، اما متاسفانه روی یک اتفاق و برخلاف جریان بازی گل خوردیم. بچه های ما چند برابر استقلال خوزستان فرصت داشتند. ما به راحتی می توانستیم برنده این دیدار شویم. الان تنها کاری که می توانیم انجام بدهیم این است که به استقلال خوزستان تبریک بگویم.
وی با اشاره به مصدومیت سینا عشوری در جریان دیدار مقابل استقلال خوزستان، خاطرنشان کرد: سینا متاسفانه دیروز مصدوم شد و نتوانست بازی را ادامه بدهد. امیدوارم مصدومیت او جرئی باشد و بتواند مقابل پرسپولیس به میدان برود. پزشکان تیم می گویند هنوز وضعیت او مشخص نشده و همه چیز فردا مشخص خواهد شد.
بازیکن تراکتورسازی در مورد عملکرد بازیکنان جوان این تیم، گفت: خدا را شکر آنها دیروز برای اولین بار در یک بازی رسمی به میدان رفتند. این بازیکنان باید به کمک بزرگ ترهای تیم خیلی بیشتر از این کار کنند. امیدوارم بازی های بعد برای آنها عادی تر باشد. در کل عملکرد جوانان ما مقابل استقلال خوزستان خوب بود.
ایران پوریان بدشانسی را عامل اصلی شکست تراکتورسازی مقابل استقلال خوزستان دانست و یادآور شد: قبول کنید که دیروز کل تیم ما بدشانسی آورد. اتفاقی که برای ما افتاد، بدشانسی محض بود. ما چهار، پنج  فرصت صد درصد گلزنی را از دست دادیم. استقلال خوزستان روی موقعیتی به گل رسید که اصلاً موقعیت نبود.یک ضربه کاشته زدند و به گل رسیدند. مطمئنم ما امسال شرایط سختی داریم، اما همه تلاش مان را می کنیم که با همین نفراتی که داریم، بهترین عملکرد را داشته باشیم.
وی در خصوص دیدار هفته آینده تراکتورسازی مقابل پرسپولیس گفت: بازی مقابل پرسپولیس به مراتب سخت تر از دیدار مقابل استقلال خوزستان است. پرسپولیس یک تیم خیلی خوب و قدرتمتد است، اما ما هم باید نشان بدهیم که تراکتورسازی هستیم. هواداران تراکتورسازی هم هیچ نیازی به صحبت من ندارند. آنها خودشان شرایط حساس ما را درک می کنند و می دانند که باید از تیم شان حمایت کنند. ما نسبت به قبل، نیاز بیشتری به حمایت هوادار داریم.

تگ ها


اخبار روز Tractor فوتبال