ایران – کامبوج/ بازگشت بانوان به آزادی

تیم ملی ایران امروز در دیداری از مرحله مقدماتی جام جهانی 2022 میزبان کامبوج خواهد بود....

تیم ملی ایران امروز در دیداری از مرحله مقدماتی جام جهانی 2022 میزبان کامبوج خواهد بود.

به گزارش خبرنگار مدال، تیم‌های ملی ایران و کامبوج امروز در دیداری از مرحله مقدماتی جام جهانی 2022 مقابل هم به میدان خواهند رفت.

اطلاعات بازی:
ساعت: 17:00/ پنج‌شنبه 18 مهر/ ورزشگاه آزادی، تهران

تیم داوری:
داور وسط: پرنجال بنرجی/ کمک داوران: آسیت کومار سرکار و تونی جوزف لویس/ داور چهارم: سریکریشنا کویمباتور (همگی از هند)/ ناظر داوری: خالد ناصر ال هینال (از عمان)

نمای بازی:
شاگردان مارک ویلموتس امروز در دومین بازی خود در انتخابی جام جهانی 2022 قطر در ورزشگاه آزادی تهران میزبان کامبوج خواهند بود. شاگردان ویلموتس بازی نخست خود را با پیروزی پشت سرگذاشته‌اند و کامبوج از دو بازی قبلی خود یک امتیاز به دست آورده است. دوران گذار تیم ملی ایران با ویلموتس آغاز شده و سرمربی بلژیکی تیم ملی در اقدامی جالب و قابل توجه لژیونرهایی را که در تیم‌های باشگاهی خود بازی نمی‌کنند را به تیم ملی دعوت نکرده و در این اردو از چند چهره جوان که تجربه ملی چندانی ندارند دعوت به عمل آورده است.  مسائل فنی این بازی شاید چندان در اولویت نباشد چرا که این بازی تحت‌الشعاع حضور بانوان در استادیوم‌های ایران خواهد بود. پس از مدت‌ها بحث و رایزنی، نهایتا بانوان ایرانی مجوز حضور در استادیوم‌ها را کسب کرده‌اند و در این دیدار نیز حدود 4 هزار بلیت خریده‌اند. در شرایط عادی، دیدار ایران و کامبوج دیداری جذاب برای مخاطب ایرانی فوتبال نیست با این حال حضور بانوان در ورزشگاه آزادی پس از سال‌ها، این دیدار را تبدیل به دیداری فراموش نشدنی در تاریخچه فوتبال ایران خواهد کرد.

چهره‌های برتر:
سردار آزمون و مهدی طارمی دو بازیکن کلیدی ترکیب تیم ملی ایران هستند و چان واتانکا و کوچ سوکومفیک نقشی مشابه در ترکیب کامبوج دارند.

دوئل‌ها:
جدال سردار آزمون و سوئی ویسال در قلب خط دفاعی کامبوج و تقابل احسان حاج‌صفی و کوچ سوکومفیک در میانه میدان جالب خواهد بود.

تقابل‌های قبلی:
دو تیم پیش از این 2 بار در لیگ برتر مقابل هم قرار گرفته‌اند که هر دو بازی با برتری ایران خاتمه یافته است.

ترکیب احتمالی ایران:
علیرضا بیرانوند، مرتضی پورعلی‌گنجی، محمدحسین کنعانی‌زادگان، رامین رضاییان، میلاد محمدی، احمد نوراللهی، احسان حاج‌صفی، مهدی طارمی، مهرداد محمدی، کریم انصاری‌‌فرد و سردار آزمون

بیشتر  بخوانید:
طالبی: زنان ایرانی به حق خود رسیدند
گزارش تصویری تمرین تیم ملی (چهارشنبه 17 مهر)
گزارش تمرین تیم‌ملی/ تنبیه جالب بیرانوند برای ملی‌پوشان

تگ ها


پیش بازی تیم ملی ایران تیم ملی فوتبال ایران ایران کامبوج بازی ایران کامبوج تیم ملی کامبوج ورود بانوان به ورزشگاه ورود بانوان به استادیوم ورود بانوان آزاد حق ورود زنان به ورزشگاه ‌ورود زنان به ورزشگاه فوتبال