ایران یکی از قطب‌های والیبال جهان است/ توسعه والیبال روی برف

رئیس فدراسیون والیبال ایران از برنامه ریزی برای توسعه والیبال روی برف در سطح کشور خبر داد و گفت: ایران یکی از قطب‌های والیبال جهان است....

به گزارش خبرنگار مهر، محمدرضا داورزنی عصر دوشنبه در مجمع انتخابات هیئت والیبال استان بوشهر اظهار داشت: ورزش والیبال دارای جذابیت‌های بالایی است و باید از این ظرفیت‌ها به خوبی استفاده کنیم.

وی یکی از شاخه‌های جذاب ورزش والیبال را والیبال روی برف دانست و اضافه کرد: برخی از مناطق کشور ما ظرفیت پرداختن به این شاخه از والیبال را دارند که برنامه‌ریزی برای توسعه آن آغاز شده‌است.

رئیس فدراسیون والیبال به رشد زیرساخت‌های ورزشی کشور در چند سال اخیر اشاره کرد و ادامه داد: در استان بوشهر نیز شاهد پیشرفت‌های خوبی در این حوزه هستیم که ارتقای چشمگیری داشته است.

وی حضور والیبالیست‌های ایرانی در لیگ‌های معتبر جهانی را یک افتخار دانست و خاطرنشان کرد: از همه قومیت‌ها و استان‌های کشور بازیکنانی در همه رده‌های تیم ملی حضور دارد و در تیم ملی فضای رقابت برای همه فراهم است.

داورزنی با بیان اینکه تیم ملی بزرگسالان والیبال ایران هم اکنون در تراز جهانی یکی از هشت تیم برتر جهان است تصریح کرد: با قهرمانی تیم‌های ملی نوجوانان و جوانان، کشورمان به عنوان یکی از قطب‌های والیبال جهان معرفی شده‌است.

وی با اشاره به اینکه بیش از ۱۲ هزار ورزشکار این رشته در کشور استعدادیابی و غربال‌گری و برترین‌ها جذب تیم‌های ملی نوجوانان و جوانان شدند گفت: فدراسیون والیبال آمادگی دارد تا در صورت فراهم شدن زیرساخت مناسب شرایط میزبانی بوشهر را برای تور دو ستاره جهانی والیبال ساحلی فراهم کند.

تگ ها


فدراسیون والیبال داورزنی محمدرضا داورزنی بوشهر والیبال