!ایران 1- پرتغال 2؛ امان از ویدیو چک

به گزارش مدال ، ملی پوشان جوان کشورمان برای دومین بازی پیاپی موفق نشد از برتری خود استفاده کند و به مانند دیدار برابر زامبیا بازهم در نیمه دوم اسیر حریف شد، باختی که این بار ادامه حضور در جام جهانی را از ایران گرفت ......
به گزارش مدال ، ملی پوشان جوان کشورمان برای دومین بازی پیاپی موفق نشد از برتری خود استفاده کند و به مانند دیدار برابر زامبیا بازهم در نیمه دوم اسیر حریف شد، باختی که این بار ادامه حضور در جام جهانی را از ایران گرفت ...

به گزارش  مدال ، ملی پوشان جوان کشورمان برای دومین بازی پیاپی موفق نشد از برتری خود استفاده کند و به مانند دیدار برابر زامبیا بازهم در نیمه دوم اسیر حریف شد، باختی که این بار ادامه حضور در جام جهانی را از ایران گرفت.

 تیم ملی ایران

شهاب عادلی، مهران درخشان مهر، علی شهسواری، عارف غلامی، نیما طاهری، امید نورافکن، سینا خادم پور، رضا شکاری(80 حسین ساکی)، مهدی مهدی خانی، علی شجاعی و رضا جعفری
سرمربی: امیرحسین پیروانی 

تیم ملی پرتغال

دیه گو کاستا، فررو(49 هلدر)، یوری ریبرو، دیه گو گونچاوز، پدرو دلگادو، آندره ریبرو، جورج فرناندس، فلورنتینو لوییس، دیه گو دالوت، خوزه گومز و میگویل لوئیز(26 ژاداس)
سرمربی: پیکسه

شرح گل ها:

ایران 1 پرتغال 0(دقیقه 4، رضا شکاری): ملی پوشان ایران و رضا شکاری به مانند بازی قبلی باز هم خیلی زود موفق به گلزنی شدند، ارسال شجاعی از روی نقطه کرنر با ضربه سر زیبای شکاری دروازه پرتغالی ها را باز کرد تا ملی پوشان ایران از حریف پیش بیفتند.

ایران 1 پرتغال 1(دقیقه 54، دیه گو گونچاوز) : ارسال پرتغالی ها از روی نقطه کرنر با دفع ناقص دروازه بان ایران به گونچاوز رسید و وی نیز با شوت فنی و زیبا دروازه ایران را باز کرد.

ایران 1 پرتغال 2(دقیقه 86، ژانده سیلوا): حمله پرتغالی ها و فشار آنها روی دروازه ایران بالاخره ضربه نهایی را به ایران زد و حرکت سیلوا بین مدافعان ایران با ضربه او ادامه یافت اما این شوت پس از برخورد با نیما طاهری وارد دروازه ایران شد.

اتفاق ویژه:

دو ویدئوچک سبب ساز حذف تیم فوتبال ایران از جام جهانی جوانان شد. ویدئوچک اول پیش از گل دوم پرتغال و روی خطای هند مدافع حریف اتفاق افتاد و داور رای به پنالتی خود را برگرداند. ویدئوچک دوم نیز در بازی زامبیا مقابل کاستاریکا به گل تساوی زامبیایی ها بعد از به ثمر رساندن و شادی گل تیم آفریقایی اتفاق افتاد که داور اعلام به مردود بودن گل را کرد. با این دو اتفاق ایران تیم چهارم گروه سوم جام جهانی جوانان شد و از صعود به دور بعد بازماند.