ایران 1_0 لیتوانی؛ برتری خفیف در آخرین بازی تدراکاتی با تک گل کریم

به گزارش مدال به نقل از ورزش 11، تیم ملی ایران در آخرین بازی دوستانه پیش از جام جهانی 2018 در روسیه به مصاف لیتوانی رفت که با با تک گل کریم انصاری فرد به پیروزی رسید ......

به گزارش مدال به نقل از  ورزش 11، تیم ملی ایران در آخرین بازی دوستانه پیش از جام جهانی 2018 در روسیه به مصاف لیتوانی رفت که  با با تک گل کریم انصاری فرد به پیروزی رسید.

ترکیب ایران:علیرضا بیرانوند، میلاد محمدی، مرتضی پورعلی گنجی، روزبه چشمی، رامین رضاییان، امید ابراهیمی، مهدی طارمی، احسان حاج صفی، مسعود شجاعی، علیرضا جهانبخش، سردار آزمون

پیش از این  قرار بود ایران بازی دوستانه دیگری داشته باشد که لغو شد. ابتدا قرار بود ایران در ترکیه به مصاف یونان برود که به دلایل نامعلومی برگزار نشد و سپس کشور ناشناخته کوزوو جایگزین یونان شد که این بازی هم لغو شد تا تیم ملی ایران به مصاف لیتوانی برود.

به درخواست کارلوس کی روش این بازی پشت درهای بسته و بدون حضور تماشاگران و اصحاب رسانه برگزار شد تا خبر دقیقی از نحوه و چگونگی بازی تیم ملی مخابره نشود. فقط با نگاهی که به ترکیب ایران می اندازیم متوجه می شویم کی روش با ترکیبی که در جام جهانی حضور خواهد داشت تیم خود را برابر لیتوانی ارنج کرده است. شاید در بازی های دوم و سوم تیم ملی در جام جهانی 2018 روسیه  سعید عزت اللهی که به علت محرومیت در بازی اول برابر مراکش  حضور ندارد مقابل اسپانیا و پرتغال در ترکیب  اصلی باشد.

تگ ها


اخبار روز فوتبال