ایران 3 - 0 هند/ صعود یاران کولاکوویچ به جمع 8 تیم برتر

تیم ملی والیبال ایران در دومین بازی خود در مرحله دوم قهرمانی آسیا در سال 2019 موفق شد هند را شکست دهد....

تیم ملی والیبال ایران در دومین بازی خود در مرحله دوم قهرمانی آسیا در سال 2019 موفق شد هند را شکست دهد.

به گزارش خبرنگار مدال، تیم ملی والیبال ایران در دومین بازی خود در مرحله دوم مسابقات قهرمانی آسیا در سال 2019 از ساعت 18:50 امروز مقابل هند قرار گرفت و موفق شد این تیم را با در سه ست متوالی شکست دهد.

ست اول این بازی با برتری ملی‌وشان ایران آغاز شد و شاگردان کولاکوویچ موفق شدند هر دو وقت استراحت فنی را با برتری خود به پایان برسانند. این ست در پایان با برتری 25 به 16 به سود ایران به پایان رسید.

ست دوم را هند بهتر آغاز کرد با این حال به رغم برتری هندی‌ها در آغاز بازی، این ملی‌پوشان ایران بودند که موفق شدند وقت استراحت اول فنی را با برتری به پایان برسانند. برتری ایران در ادامه بازی نیز تداوم داشت هر چند هندی‌ها در امتیازات پایان این ست موفق شدند فاصله امتیازی را کمتر کنند. این ست نیز با برتری 25 به 21 ایران به پایان رسید.

ست سوم را ملی‌پوشان ایران بهتر آغاز کردند و در پایان وقت استراحت فنی نخست 5 امتیاز از رقیب خود پیش بودند. با این حال هندی‌ها در ادامه موفق شدند اختلاف امتیازی را به حداقل برسانند و بازی در مقطعی بسیار نزدیک دنبال شد. هر چند باز هم ملی‌پوشان ایران بودند که موفق شدند کنترل بازی را در اختیار بگیرند و این ست نیز با برتری 25 به 21 ایران به پایان رسید تا این بازی نیز 3 بر 0 به سود یاران کولاکوویچ خاتمه یافته باشد.

شاگردان کولاکوویچ با این پیروزی راهی مرحله یک چهارم نهایی شدند و در این مرحله از رقابت‌ها، فردا مقابل چین تایپه به میدان خواهند رفت.

اخبار مرتبط:
ایران 3 - 0 هند/ گزارش لحظه به لحظه
خلاصه والیبال ایران 3 - 0 هند/ ویدیو

تگ ها


والیبال ایران والیبال تیم ملی والیبال تیم ملی والیبال ایران والیبال قهرمانی آسیا 2019 والیبال قهرمانی آسیا والیبال