ایرج عرب از پرسپولیس خداحافظی می‌کند؟

پس از انتشار اخباری مبنی بر حضور رضا درویش در باشگاه پرسپولیس، مدیرعامل سابق باشگاه سایپا در این خصوص توضیحاتی ارائه داد...

پس از انتشار اخباری مبنی بر حضور رضا درویش در باشگاه پرسپولیس، مدیرعامل سابق باشگاه سایپا در این خصوص توضیحاتی ارائه داد

به گزارش مدال، رضا درویش مدیرعامل سابق سایپا درباره اخبار مبنی بر حضورش در باشگاه پرسپولیس به عنوان مدیرعامل گفت: تاکنون درباره این موضوع صحبتی با من نشده است و روحم هم از ماجرا خبر ندارد.
وی افزود: کار در پرسپولیس سخت است و ایرج عرب هم تا اینجا خوب کار کرده است. به هر حال بعد از حضور برانکو، فشارها روی پرسپولیس بیشتر شد اما بازیکنان جدیدی برای این تیم به خدمت گرفته شدند و نیمکت هم به مربی خوبی بسته شد. البته پرسپولیس قهرمان فعلی ایران است و از این تیم انتظار زیادی می‌رود. به نظرم تیم می‌توانست زودتر از این بسته شود تا حواشی موجود در رسانه‌ها و هواداران کمتر شود.
درویش در پاسخ به این سوال که اگر چنین پیشنهادی به او شود، سمت مدیرعاملی پرسپولیس را خواهد پذیرفت یا خیر، توضیح داد: کار در پرسپولیس سخت است و مدیران این باشگاه‌ها همیشه کار دشواری داشتند. من تاکنون به این مسئله فکر نکرده‌ام و نمی توانم به این سوال پاسخ دهم. هم عرب و هم گرشاسبی از دوستان من هستند که در مدت حضورشان در پرسپولیس عملکرد خوبی داشتند.
او در پایان گفت: من درباره این موضوع چیزی نشنیده‌ام و فکر هم نمی‌کنم تغییری در مدیریت عامل پرسپولیس به وجود بیاید.

بیشتر بخوانید:

اعلام تاریخ احتمالی آغاز لیگ برتر نوزدهم