ایرج عرب گزینه دبیرکلی فدراسیون فوتبال

مدیرعامل سابق باشگاه پرسپولیس یکی از گزینه‌های دبیرکلی فدراسیون فوتبال است....

ایرج عرب گزینه دبیرکلی فدراسیون فوتبال

به گزارش مدال، سرانجام پس از کش و قوس‌های فراوان درباره خداحافظی ایرج عرب با صندلی مدیرعاملی باشگاه پرسپولیس در نهایت استعفای او از سوی مسعود سلطانی فر،وزیر ورزش و جوانان پذیرفته شد تا عرب جای خود را در این باشگاه به محمد حسن انصاری فرد بدهد. فردی که ۲۲ مرداد به دلیل انتصاب محمدرضا ساکت به عنوان یکی از اعضای کمیته فنی و توسعه فوتسال و فوتبال ساحلی فدراسیون فوتبال استعفاء داد تا پروژه بازگشتش به پرسپولیس از همان زمان کلید بخورد.

ایرج عرب که پیش از انتخاب به عنوان مدیرعامل باشگاه پرسپولیس، سابقه فعالیت به عنوان معاون مالی- اداری این باشگاه و سرپرستی حراست وزارت ورزش و جوانان را هم در کارنامه داشته است، در حال حاضر همچنان در جایگاه عضو هیئت مدیره پرسپولیس فعالیت خود را ادامه خواهد داد، اما احتمال دارد او در روزهای آتی با انصراف از عضویت در هیئت مدیره سرخ پوشان پایتخت، یکی از سمت‌های مهم فوتبال ایران را عهده بگیرد.

شنیده می‌شود برخی مسئولان ورزش ایران قصد دارند در روزهای آینده شرایط حضور عرب در فدراسیون فوتبال را فراهم کنند. برخی اخبار تائید نشده حاکی است عرب یکی از اصلی‌ترین گزینه‌های جانشینی ابراهیم شکوری، سرپرست دبیرکلی فدراسیون فوتبال است و با توجه به این که دوران سرپرستی این فرد جوان در جایگاه دبیرکلی فدراسیون به اتمام رسیده و مهدی تاج باید فردی را برای تصدی دائمی این پست به اعضای هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال معرفی کند، عرب هم یکی از گزینه‌ها محسوب می‌شود.  

شکوری به دلیل نداشتن سابقه ۱۰ ساله مدیریتی طبق اساسنامه فدراسیون فوتبال نمی‌تواتد  به عنوان دبیرکل دائمی این فدراسیون فعالیت کند و حدود ۳ ماه هم از پایان مهلت قانونی سرپرستی اش در این سمت گذشته است. با این وجود شاید مهم‌ترین پست اجرایی فدراسیون در روزهای آتی با تغییر و تحولاتی همراه شود.

اخبار مرتبط:

اتفاق بی‌سابقه در فوتبال ایران؛ برکناری سه مدیرعامل در یک هفته

انصاری فرد و عرب راهی وزارت ورزش شدند

بیشتر ببینید:

صحبت‌های انصاری‌فرد و عرب پس از جلسه هیئت‌مدیره پرسپولیس/ ویدیو

 

تگ ها


استعفای ایرج عرب ایرج عرب سرپرست دبیر کلی فدراسیون فوتبال ابراهیم شکوری فدراسیون فوتبال ایران پرسپولیس فوتبال