ایلیچ: میخواهیم با شکست استقلال ACL را خوب تمام کنیم

سرمربی صربستانی الشرطه می گوید که ۱۰ نفره شدن مقابل استقلال در بازی رفت، کار آنها را سخت کرد....

به گزارش "ورزش سه"، استقلال در آخرین دیدار خود در مرحله گروهی رقابت های لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الشرطه می رود. آبی پوشان در صورت پیروزی با هر نتیجه ای، می تواند به مرحله بعد لیگ قهرمانان آسیا صعود کند. سرمربی نماینده عراق می گوید آنها به دنبال شکست استقلال هستند.


الکساندر ایلیچ سرمربی الشرطه در نشست خبری پیش از بازی با استقلال گفت: ما به دنبال کسب نتیجه و پیروزی بر استقلال هستیم و قصد داریم تا رقابت های لیگ قهرمانان آسیا را بهتر از نحوه ای که آن را آغاز کردیم، به پایان برسانیم.


او گفت: ما آماده ایم تا ارزش هایمان را پس از پیروزی در برابر الدحیل، در این مسابقه نیز تأیید کنیم و به دنبال شکست استقلال هستیم. انگیزه بازیکنان عالی است. همه بازیکنان را در اختیار داریم و ما فردا بهترین تلاش خود را خواهیم کرد.


ایلیچ گفت: بازیکنان در حال بازیابی سلامتی جسمی و ذهنی خود هستند و متأسفانه از کسب نتایج مثبت در بازی های قبلی محروم شدیم. ما امیدواریم که راههای بهتری را برای نتیجه گیری و صعود به مراحل بالاتر در رقابت های آینده پیدا کنیم.


او در پایان گفت:  ما از جاه طلبی های خود دست نخواهیم کشید و فشار روی استقلال ایران بیشتر از ما است. در مسابقه اولمان مقابل استقلال، در همان اوایل بازی با ۱۰ بازیکن بازی کردیم و این تأثیر زیادی روی ما گذاشت. ما اعتماد به نفس بازیکنان را ایجاد کردیم و آنها آماده هستند و من به کسب نتیجه خوش بین هستم.

تگ ها


استقلال تهران لیگ قهرمانان آسیا الشرطه عراق