ایمان صادقی: دست منشا را خوب خواندم

گلر فجر سپاسی برای چندمین بار در این فصل با عکس العمل های به موقع تیمش را از شکست نجات داد....

به گزارش ورزش سه، فجر سپاسی از بازی مقابل تیم مس رفسنجان که جزو تیم‌های بالانشین قرار دارد تساوی گرفت و این بازی با نتیجه صفر_صفر خاتمه یافت ایمان صادقی در این باره به خبرنگار ما گفت: ما نیمه اول را خوب شروع کردیم و با تاکتیکی که داشتیم و صحبت‌های آقای کلانتری توانستیم در نیمه اول حملات تیم مس رفسنجان که خیلی پر قدرت و خوب است را خنثی کنیم خدا را شکر من هم توانستم عملکرد خوبی داشته باشم. در نیمه دوم یک مقدار شرایط بازی تغییر کرد و همانطور که می‌دانید زمین خراب است و نمی توان راحت روی آن بازی کرد. فکر می کنم تمرکز بچه‌ها گرفته شد و در ضمن یک صحنه مشکوک به پنالتی بود که باید کارشناسان تشخیص بدهند. ما موقعیت های زیادی داشتیم و می توانستیم ببریم که نشد.  


او که دروازه تیمش را در این بازی نیز بسته نگه داشت در مورد اینکه چندمین کلین شیتش را به ثبت رساند ادامه داد: فکر می‌کنم چهارمین کلین شیتم بود ولی چون یک مقدار در خط دفاعی اشکالاتی داریم بچه های جوان بسیار انگیزه دارند ولی از آن طرف کمی کم تجربه هستند. در دقایق پایانی هم دست بازیکن حریف را خواندم و توانستم عکس العمل  خوبی داشته باشم البته تمام بچه ها زحمت می‌کشند و خدا را شکر که توانستیم همین یک امتیاز را هم از تیم پر قدرت.

گلر زرد پوشان شیراز در مورد عکس العمل خوبی که روی شوت منشا نشان داد توضیح داد: از قبل روی این موضوع تمرین کرده بودیم. در آن صحنه من از زاویه شوت زدن منشا دستش را خواندم. او قصد داشت  ضربه اش را سمت راست بزند ولی به نوعی زد که توپ وسط قرار گرفت من هم تا لحظه آخر صبر کردم و بعد عکس‌العمل نشان دادم که خدا را شکر جواب داد. مس بگیریم.


وی اضافه کرد: اگر زمین هم شرایط خوبی داشته باشد خیلی بهتر می توانیم بازی کنیم هر تیمی که به شیراز آمده هم از زمین شاکی است و یک مقدار کیفیت بازی پایین می آید و روی اتفاقات موقعیت هایی پیش می آید.


دروازه بان فجر سپاسی در مورد دیدار بعدی با آلومینیوم اراک در رقابت‌های جام حذفی نظرش را اینگونه بیان کرد: آلومینیوم تیم بسیار خوبی است و در بازی که در لیگ مقابل ما انجام دادن موقعیت های زیادی داشتند اما ما هم بازی قبلی جلوی آنها خوب  کار کردیم و امیدوارم در جام حذفی نتیجه را بگیریم که بتوانیم با روحیه خوب برای بازی با نفت مسجدسلیمان آماده شویم.


صادقی یادآور شد: تمام تلاشم را می‌کنم که برای تیم ملی دیده و به امید خدا دعوت شوم  و نظر مثبت آقای اسکوچیچ را جلب کنم.من در تمام رده های ملی حضور داشتم و دوست دارم به هدفم که تیم بزرگسالان است برسم.

تگ ها


ایمان صادقی فجر سپاسی