ایمان عالمی در گفت و گو با مدال: استقلال روند صعودی را پیش گرفته است

پیشکسوت استقلال معتقد است که استقلال نسبت با بازی های ابتدای فصل، بهتر شده است و روند صعگدی این تیم کاملا مشهود می باشد ......

پیشکسوت استقلال معتقد است که استقلال نسبت با بازی های ابتدای فصل، بهتر شده است و روند صعگدی این تیم کاملا مشهود می باشد.

به گزارش خبرنگار مدال، ایمان عالمی، پیشکسوت استقلال درباره دیدار روز گذشته استقلال مقابل سپاهان به خبرنگار مدال گفت: بازی خوبی بود و دو تیم فوتبال خوبی انجام می دادند. در نهایت افکار امیر قلعه نویی برای دور نگهداشتن فورواردهای استقلال از دروازه کار ساز شد و ضربه دقیق استنلی، منجر به گلزنی سپاهان گردید. در بقیه موارد، دو تیم تقریبا پایاپای بودند و خود آقای قلعه نویی نیز به این موضوع اذعان داشتند. البته که استقلال نیز به تیر زد و می توانست برنده این دیدار باشد. در کل، بازی جان دار و زیبا بود. طارق نیز اضافه شد و به کار ترکیبی تیم بسیار کمک کرد. به هر حال قرعه به این شکل بود که سپاهان برنده باشد.

عالمی تصریح کرد: استقلال دو سه بازی اخیرش را خیلی خوب انجام داده است. اگر دقت کنید تعویض ها تقریبا مشخص شده و ترکیب ثابت شده است. طبعا در ادامه استقلال بهتر نیز خواهد شد چرا که همین الان نیز استقلال خیلی بهتر از ابتدای فصلش بازی می کند.

عالمی درباره عملکرد خط دفاع در نبود منتظری گفت: همه بازیکنان استقلال، بازی قشنگی را به نمایش گذاشتند. البته نمی توان از تجربیات منتظری راحت گذشت. اما در مجموع عملکرد خط دفاع را بد ندیدم. استقلال به سمت رشد می رود و روند صعودیش کاملا مشهود است. هر چی جلوتر برویم حواشی تیم بیشتر و کار تیم به مراتب سخت تر می شود که کادر فنی و مدیریت، باید با درایت آن را حل و فصل کنند.

تگ ها


استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال