ایمیلی دردسرساز؛ بارسلونا با محرومیت سنگین مواجه می‌شود؟

با فاش شدن یک ایمیل و اثبات صحت آن، تخلف باشگاه بارسلونا در روند جذب آنتوان گریزمان محرز خواهد شد که در آن صورت احتمال محرومیت سنگین باشگاه کاتالانی وجود دارد....

با فاش شدن یک ایمیل و اثبات صحت آن، تخلف باشگاه بارسلونا در روند جذب آنتوان گریزمان محرز خواهد شد که در آن صورت احتمال محرومیت سنگین باشگاه کاتالانی وجود دارد.

به گزارش مدال؛ «آنتوان گریزمان» در این تابستان با انتقالی پر سر و صدا از اتلتیکومادرید به بارسلونا پیوست. پس از این انتقال بود که باشگاه مادریدی از بارسلونا شکایت کرد و مدعی شد کاتالان‌ها زمانی که بند فسخ مهاجم‌شان کاهش نیافته بود، با او به توافق رسیده‌اند اما پس از کاهش یافتن این مبلغ خبر توافق را به صورت رسمی اعلام کردند.

حال «ال‌موندو» مدعی شده که روخی‌بلانکو مطمئن است با افشای یک ایمیل می‌تواند ثابت کند بارسلونا و گریزمان در ماه مارس به توافق رسیده بودند. در این گزارش آمده است که ایمیل مذکور حاوی توافق ستاره فرانسوی و باشگاه بارسلونا در ماه مارس است و همین امر اتلتیکومادرید را در دادگاه برنده می‌کند. اگر صحت این ایمیل نزد دادگاه تایید شود، بارسلونا موظف به پرداخت 80 میلیون یورو دیگر خواهد بود و شاید حتی از سوی فیفا با جریمه‌ای سنگین همچون محرومیت از نقل‌وانتقالات مواجه شود.

بیشتر بخوانید:

هشدار به بارسلونا؛ احتمال ابطال کارت بازی گریزمان

تگ ها


آنتوان گریزمان قرارداد گریزمان روخی بلانکو آبی و اناری‌ها تخلف بارسلونا