ایمیل بی پاسخ صنعت نفت به اسکوچیچ

مدیرعامل باشگاه صنعت نفت آبادان گفت: باشگاه روز شنبه به اسکوچیچ ایمیل زد و به او پایان مهلت تعیین شده برای پرداخت ۱۴۰ هزار دلار را یادآوری کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، دراگان اسکوچیچ پس از این‌که توانست از باشگاه نفت آبادان جدا شود، با این شرط، باشگاه رضایت‌نامه وی را صادر کرد که این مربی در صورتی که تا پایان سال ۲۰۲۰ میلادی بخواهد با تیم دیگری در ایران و خارج از ایران قرارداد منعقد کند، باید پنج روز بعد از عقد قرارداد، ۱۴۰ هزار دلار به باشگاه صنعت نفت آبادان غرامت بدهد.

این مربی کروات نیز در تاریخ ۲۱ بهمن‌ماه به صورت رسمی با فدراسیون فوتبال برای همکاری قرارداد منعقد کرد و بر این اساس او تا ۲۶ بهمن فرصت داشت، غرامت تعیین شده را به حساب باشگاه نفت وایز کند اما اسکوچیچ تاکنون پولی به حساب باشگاه واریز نکرده است.

علی عیسی‌زاده، مدیرعامل باشگاه نفت آبادان در گفت‌وگو با ایسنا، اظهارکرد: باشگاه روز شنبه (۲۶ بهمن‌ماه) به اسکوچیچ ایمیل زده و به او پایان مهلت تعیین شده برای پرداخت ۱۴۰ هزار دلار را یادآوری کرد ولی او هنوز پولی به حساب باشگاه واریز نکرده است و همچنان منتظر دریافت غرامت هستیم. اسکوچیچ حتی هنوز پاسخ ایمیل باشگاه را نداده است ولی ما پیگیر موضوع و حق و حقوق‌مان هستیم.


باید منتظر ماند و دید این مسأله فی مابین دراگان اسکوچیچ و صنعت نفت آبادان چگونه حل می‌شود تا هر دو طرف این ماجرا درگیر نشوند، اسکوچیچ به تیم ملی برسد و صنعت نفت هم به حق و حقوقش و هم روشن شدن تکلیف نیمکت خود.

بیشتر بخوانید:

اسکوچیچ باید به ما ۱۴۰ هزار دلار غرامت بدهد!

زمان معرفی دستیار ایرانی اسکوچیچ مشخص شد

 

 

تگ ها


صنعت نفت آبادان تیم ملی ایران دراگان اسکوچیچ فوتبال ایران صنعت نفت آبادان لیگ برتر خلیج فارس فوتبال