اینترنیوز: آینده نامشخص استراماچونی

وبسایت معتبر اینتر نیوز خبر از آینده نامشخص استراماچونی داد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، وبسایت معتبر اینترنیوز که به اخبار پیرامون باشگاه اینترمیلان می پردازد، با انتشار گزارشی در مورد آندره آ استراماچونی، سرمربی سابق اینتر و استقلال، نوشت که آینده این مربی ملقب به تکنسین، نامشخص است.


این وب سایت با تیتر «آینده استراماچونی همچنان نامشخص است: درگیری بین استقلال و فدراسیون فوتبال ایران» نوشته است که استراماچونی به دنبال لغو قانون منع به کارگیری خارجی هاست تا به ایران بازگردد.
این وب سایت نوشته است: «هنوز درباره آینده آندره استراماچونی یک بلاتکلیفی وجود دارد. او دوست دارد به ایران برگردد و بر روی نیمکت استقلال بنشیند. در حال حاضر اوضاع نسبتاً پیچیده است، با وجود اینکه بین دو طرف تماس هایی برقرار شده است تا جایی که ما را وادار می کند به این مسئله اعتقاد داشته باشیم که استراماچونی پاسخ مثبت را به استقلال داده است، اما مشکل اصلی میان استرا و استقلال، درگیری میان استقلال و فدراسیون فوتبال ایران است.


در واقع، در ایران قانونی وجود دارد که براساس آن ثبت نام بازیکنان یا مربیان خارجی امکان پذیر نیست. استقلال به نوبه خود معتقد است که این قانون در مورد پرونده استراماچونی غیرقابل اجرا است چرا که وی قبلاً در ایران مربیگری کرده است. همانطور که جیانلوکا دی مارتزیو فاش کرد، مدیرعامل باشگاه (سعادتمند) تهدید به استعفا کرده است به این دلیل که احساس می کند توسط فدراسیون و وزارت ورزش جریمه شده است و او در حال حاضر نتوانسته است نظر آنها را تغییر دهد.


 همانطور که قبلا ذکر کردیم، تکنسین (استراماچونی) تا قبل از امضای رسمی قرارداد با استقلال، منتظر حل مشکل ورود خارجی ها به ایران می ماند.»

بیشتر بخوانید:

درودگر: استقلال ایمیل استراماچونی را منتشر کند

قول سرپرست استقلال برای بازگشت استراماچونی/ فعلا خبری نیست!

 

 

تگ ها


استقلال تهران آندره آ استراماچونی فوتبال ایران استقلال لیگ برتر خلیج فارس فوتبال