اینتری ها به مدیر برنامه لوکاکو هم رحم نکردند

روملو لوکاکو بعد از گلزنی در بازی شب گذشته برابر آرسنال لوگوی چلسی را بوسید و باعث خشم هواداران تیم سابق خود یعنی اینتر شد....

به گزارش "ورزش سه"، چندی پیش بود که روملو لوکاکو با عقد قراردادی به ارزش ۱۱۵ میلیون یورو از اینتر به چلسی پیوست تا دوباره به تیم سابق خود بازگشته باشد. ستاره بلژیکی شب گذشته در هفته دوم لیگ برتر انگلیس اولین بازی خود را برای چلسی مقابل آرسنال انجام داد و اتفاقاً موفق شد در پیروزی ۲-۰ آبی‌ها گل اول تیمش را به ثمر برساند.

اما روملو لوکاکو بعد از گلزنی مقابل آرسنال لوگوی پیراهن چلسی را بوسید؛ کاری که او پیش از این با لباس تیم های اینتر، وست برومویچ، اورتون و منچستر یونایتد نیز انجام داده بود. در واقع همین موضوع باعث شد که عصبانیت هواداران اینتر نسبت به این بازیکن افزایش پیدا کند و این مسئله در بخش کامنت های صفحه اینستاگرام روملو لوکاکو کاملاً واضح بود.

همچنین بسیاری از هواداران اینتر لوکاکو را متهم کرده اند که این کار یعنی بوسیدن لوگوی باشگاه را در همه تیم هایی که در آنها حضور داشته انجام داده است. برخی دیگر از اینتری ها پا را فراتر گذاشته و به توهین های زننده و عجیبی علیه روملو لوکاکو و مدیر برنامه‌های این بازیکن یعنی فدریکو پاستورلو پرداخته‌اند. در واقع به نظر می‌رسد که با گذشت چند روز از جدایی لوکاکو هنوز از خشم هواداران و اینتر نسبت به این بازیکن کاسته نشده و حتی خوشحالی بعد از گل او این ناراحتی و عصبانیت را دو چندان کرده است.

تگ ها


اینتر میلان روملو لوکاکو فوتبال جهان اینتر میلان سری آ فوتبال