اینتر آخرین پیشنهاد چلسی برای لوکاکو را هم رد کرد

اسکای اسپورت ایتالیا گزارش کرده که اینتر پیشنهاد ۱۰۰ میلیون یورویی به اضافه مارکوس آلونسو از چلسی را برای روملو لوکاکو را رد کرده، اما ماجرا هنوز تمام نشده است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، اینتر پیشنهاد قابل توجه چلسی برای روملو لوکاکو را رد کرده است. جانلوکا دی مارتزیو، فابریزیو بیاسین و دیگر خبرنگاران اسکای اسپورت ایتالیا گزارش کرده اند که ارزش این پیشنهاد فوق العاده ۱۰۰ میلیون یورو به علاوه انتقال مارکوس آلونسو به اینتر بوده است!
 

اما این پیشنهاد آبی های لندن نیز رد شد، هر چند که ممکن است این پایان کار نباشد چرا که چلسی به حدودی رسیده است که اینتر آماده است در این مرحله از مهاجم بلژیکی خود دست بکشد.

مشکلات مالی نراتزوری بر همگان آشکار است، با این حال اینتر مصمم است درخشان ترین بازیکن خود را که در قهرمانی در سری آ و فتح اسکودتو کاملاً تعیین کننده بود، حفظ کند.

طبق ادعای لا ریپابلیکا و اسکای اسپورت ایتالیا، هنگامی که پیشنهاد چلسی به محدوده ۱۳۰ میلیون یورو با احتساب پول نقد و ارزش بازیکن پیشنهادی می رسد، آن زمان است که اینتر واقعا دچار تزلزل و تردید می شود.

در این مرحله باشگاه درباره فروش لوکاکو مذاکره خواهد کرد و از ملی پوش بلژیکی می پرسد که می خواهد چه کار کند.

در حال حاضر لوکاکو به هیچ وجه قصد خروج از اینتر را ندارد، زیرا در بهترین فرم خود است و واقعا از فوتبال بازی کردن در ایتالیا با ۲۴ گل در ۳۶ بازی فصل گذشته سری آ لذت می برد.

لوکاکو قبلاً تجربه حضور در چلسی را داشته، اما آنها حمایت لازم را از او به عمل نیاوردند و مهاجم بلژیکی آن حمایتی که می خواست را در سن سیرو پیدا کرد.

اگر اینتر قرار باشد تابستان امسال یکی از مهاجمان خود را بفروشد، آن لائوتارو مارتینز خواهد بود چرا که قرارداد او تا ژوئن سال ۲۰۲۳ به پایان می رسد و مدیر برنامه های مهاجم آرژانتینی نیز با تمدید قرارداد موافقت نکرده است.

تگ ها


اینتر میلان روملو لوکاکو فوتبال جهان چلسی لیگ برتر فوتبال