اینتر اریکسن را نخواهد، درهای آژاکس به روی او باز است

گزارش شده است که کریستین اریکسن، هافبک دانمارکی اینتر، در حال مذاکره با آژاکس است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، کریستین اریکسن، ستاره دانمارکی اینتر که در مسابقات یورو ۲۰۲۰ دچار ایست قلبی شد و یک دستگاه ضربان ساز در سینه اش نصب شده است، از آنجایی که طبق قوانین سری آ نمی تواند با دستگاه ضربان ساز به میدان برود، در حال مذاکره با باشگاه آژاکس است.

اریکسن تنها در صورتی می تواند بار دیگر برای اینتر بازی کند که دستگاه ضربان ساز را در بیاورد، اما پیش از این کار پزشکان باید مطمئن شوند که این بازیکن ۲۹ ساله بار دیگر دچار ایست قلبی نخواهد شد.

با توجه به این موضوع، دیدن گزارش هایی درباره اینکه اریکسن برای انتقال به آژاکس در حال مذاکره است، چندان تعجب آور نیست.

ممکن است اریکسن به صورت قرضی به آژاکس منتقل شود و یا قرارداد خود را با اینتر با رضایت متقابل فسخ کند.

این بازیکن ۲۹ ساله از طریق آکادمی جوانان آژاکس به میادین راه یافت و تا پیوستن به تاتنهام در سال ۲۰۱۳ در آژاکس بازی کرد.

اریکسن در ژانویه ۲۰۲۰ با یک انتقال ۲۷ میلیون یورویی به اینتر پیوست و فصل گذشته در مسیر فتح اسکودتو کم کم در نراتزوری جا افتاده بود.

اریکسن همچنین روز گذشته یک پیام ویدیویی برای یک دختر ۹ ساله که به ضربان ساز نیاز دارد، ارسال کرد و گفت: "مطمئنم که خیلی زود به زندگی عادی باز می گردی، می دانم که من این کار را کردم."

ایوی دختر ۹ ساله انگلیسی است قرار است تا چند روز دیگر به دلیل مشکلی مشابه با اریکسن تحت عمل جراحی قرار گرفته و یک دستگاه ضربان ساز در سینه او کار گذاشته شود.

ایوی ستاره سابق تاتنهام را بسیار دوست دارد و بنابراین خانواه اش نامه ای به اریکسن فرستادند و در پاسخ ستاره اینتر نیز در فیسبوک با انتشار ویدیویی به ایوی پاسخ داد.

اریکسن در این پیام ویدیویی گفت: "سلام ایوی، کریستین هستم. ممنون به خاطر نامه دوست داشتنی ات. من امشب آن را خواندم. امیدوارم در حالی پا به این عمل بگذاری که احساس راحتی و اطمینان می کنی. در بیمارستان بودن هیچوقت خوب نیست، اما مطمئنم که پزشکان می دانند چه کار می کنند و به تو کمک خواهند کرد.

مطمئنم که خیلی زود به زندگی عادی باز می گردی، می دانم که من این کار را کردم. مطمئنم در مورد تو هم همینطور خواهد بود.

فقط می خواستم برای تو بهترین ها را آرزو کنم و امیدوارم شاید در آینده یکدیگر را ببینیم."

تگ ها


اینتر میلان کریستین اریکسن فوتبال جهان اینتر میلان سری آ فوتبال