اینتر امشب هوادار پی اس جی خواهد بود!

در صورت برتری پاری سن ژرمن مقابل بایرن مونیخ، اینتر به خاطر فروش مائورو ایکاردی دو میلیون پاداش می گیرد....

به گزارش "ورزش سه"، شاید بسیاری از هواداران اینتر به فینال امشب بایرن مونیخ مقابل پاری سن ژرمن با حسرت نگاه کنند. دو بازیکن مازاد این تیم در ابتدای فصل امشب می توانند در فینال لیگ قهرمانان بازی کنند و اینتر این فصل نیز مانند سال گذشته در همان مرحله گروهی با این رقابت ها وداع کرد.


پاری سن ژرمن تابستان سال گذشته از اختلافات بین مائورو ایکاردی و مدیران اینتر بهره برد و با پرداخت ۱۳ میلیون یورو به صورت قرضی این مهاجم گلزن را جذب کرد. باشگاه فرانسوی چندی قبل ۵۰ میلیون یورو دیگر پرداخت کرده و قرارداد مائوریتو را دائمی کرد. اما بندی در قرارداد وجود دارد که در صورت قهرمانی پاری سن ژرمن در لیگ قهرمانان اروپا، این باشگاه ملزم به پرداخت دو میلیون یورو دیگر به اینتر خواهد بود.


اما ایوان پریشیچ نیز به صورت قرضی راهی بایرن مونیخ شد و هنوز مشخص نیست باشگاه آلمانی حاضر به پرداخت رقمی بین ۲۰ تا ۲۵ میلیون یورو برای دائمی کردن قرارداد این بازیکن هست یا خیر. گاتزتا چندی قبل مدعی شد آنتونیو کونته از بازگشت احتمالی ایوان پریشیچ به اینتر استقبال می کند و در صورت عدم تمایل بایرن به حفظ این بازیکن، او دوباره سال آتی در سن سیرو حاضر خواهد بود.
 

تگ ها


مائورو ایکاردی پاری سن ژرمن اینتر میلان ایوان پریشیچ