اینتر ۵ - ۱ اودینزه؛ طوفان قبل از جشن قهرمانی

اینتر با ارائه نمایشی درخشان در هفته پایانی با پنج گل اودینزه را مغلوب کرد....

به گزارش "ورزش سه"، اینتر که چهار هفته در پایان فصل موفق به فتح اسکودتو شده بود، در آخرین دیدار عملکردی فوق العاده از خود ارائه داده و با نتیجه ۱-۵ موفق به شکست دادن اودینزه شد.

اینتر بازی را بهتر آغاز کرد و در دقیقه هشت به گل اول دست یافت. اشلی یانگ بعد از یک و دو با لائوتارو مارتینز در مقابل اودینزه صاحب فرصت شده و با ضربه ای دقیق دروازه این تیم را باز کرد.

دقایقی بعد و روی ارسال رودریگو دی پائول بود که اودینزه فرصت مناسبی برای زدن گل تساوی پیدا کرد، اما ضربه بولفاضی دقیق نبود و راهی به دروازه حریف نیافت.

در ادامه جریان بازی آرام دنبال شد و در حالیکه به نظر می رسید نیمه اول با برتری ۰-۱ اینتر رو به اتمام است این تیم باز هم به گل رسید. ضربه ایستگاهی کریستن اریکسن بعد از برخورد به بازیکن اودینزه تغییر جهت داد و وارد دروازه شد تا اینتر با برتری ۰-۲ راهی رختکن شود.

در همان دقایق ابتدایی نیمه دوم اشرف حکیمی در محوطه جریمه اودینزه متوقف شد تا اینتر صاحب یک ضربه پنالتی شود. لائوتارو مارتینز پشت توپ قرار گرفته و گل سوم اینتر را به ثمر رساند.

در دقیقه ۶۴ و روی پاس ماتیس وسینو بود که ایوان پریشیچ در گوشه سمت چپ محوطه جریمه اودینزه صاحب موقعیت شده و با یک ضربه فنی و دقیق به گوشه دروازه موفق به گلزنی شد.

اما طوفان اینتر ادامه داشت و دقیقه ۷۱ ارسال الکسیس سانچس بعد از برخورد به دیرک دروازه به صورت اتفاقی به روملو لوکاکو برخورد کرد و به راحتی وارد دروازه اودینزه شد.

اما در دقیقه ۷۹ این بار اودینزه صاحب یک ضربه پنالتی شد که روبرتو پریرا پشت توپ قرار گرفته و دروازه اینتر را باز کرد. در دقایق باقیمانده اتفاق خاصی رخ نداد و در نهایت اینتر با نتیجه ۱-۵ موفق به شکست اودینزه شد.

تگ ها


اینتر میلان