اینتر ۱ بارسلونا ۲؛ حذف نراتزوری در شب هتریک گل‌های مردود

اینتر در شبی که سه گل خود را به دلیل آفساید مردود شده دید، با شکست مقابل بارسلونا راهی لیگ اروپا شد...

به گزارش خبرنگار مدال، امشب در آخرین شب از مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا، اینتر در ورزشگاه جوزپه مه‌آتزا میزبان بارسلونا بود که این بازی در نهایت با برتری ۱-۲ بلوگرانا به پایان رسید.

اینتر که در این بازی محکوم به پیروزی بود در همان دقیقه ۷ توسط روملو لوکاکو به گل رسید اما گل او به دلیل آفساید مردود اعلام شد. دقایقی بعد باز هم لوکاکو صاحب موقعیت شد اما تکل استثنایی لنگله دروازه بارسلونا را نجات داد. در دقیقه ۱۹، این بار پاس لوکاکو به بیراگی رسید و ضربه او با واکنش نتو راهی به دروازه پیدا نکرد.

اما در دقیقه ۲۳، برخلاف جریان بازی، پاس در عمق گریزمان با اثرگذاری آرتورو ویدال و ضربه کارلس پرز جوان تبدیل به گل اول بارسلونا شد. تلاش‌های دو تیم ادامه داشت و در دقیقه ۳۲، کرنری که آلنیا ارسال کرده بود به شکلی تصادفی به لنگله رسید اما ضربه او در شرایطی ایده‌آل از کنار دروازه هندانوویچ به بیرون رفت.

دقایقی بعد این بار لائوتارو فرصت پیدا کرد اما ضربه زیبای او با واکنش تماشایی نتو به کرنر رفت. در دقیقه ۳۷، ارسال خطرناک بیراگی با ضربه سر دی‌آمبروزیو به شکلی خطرناک به بیرون رفت. در حالی که نیمه اول رو به پایان بود، مارتینز با سماجت خود توپ را برای لوکاکو کاشت و ستاره بلژیکی با یک ضربه زمینی و زیبا دروازه بارسا را گشود تا بازی مساوی شود.

در نیمه دوم سرعت بازی کمی افت کرد و در دقایق ابتدایی بازی زیبایی را شاهد نبودیم. در دقیقه ۵۷، آنتوان گریزمان در گوشه محوطه جریمه صاحب فرصت شد اما ضربه او با واکنش هندانوویچ مواجه شد. دقایقی بعد در سوی مقابل موقعیت نصیب لوکاکو شد اما نتو این بار موفق شد ضربه او را مهار کند. حملات دو تیم ادامه داشت و در دقیقه ۶۸، ضربه آرتورو ویدال از کنار دروازه اینتر به بیرون رفت.

دقایقی بعد این باز لائوتارو مارتینز با یک حرکت زیبا صاحب موقعیت شد اما ضربه او به شکلی خطرناک به بیرون رفت تا کونته افسوس بخورد. یک دقیقه بعد، ارسال گودین باز هم به مارتینز رسید و او این بار دروازه نتو را باز کرد اما گل او باز هم به دلیل آفساید مردود شد. حملات اینتر ادامه داشت و باز هم در دقیقه ۷۹، مارتینز دروازه بارسا را باز کرد اما باز هم گل او به دلیل آفساید مردود شد.

اما باز هم برخلاف جریان بازی در دقیقه ۸۴، آنسو فاتی که تازه وارد زمین شده بود با یک ضربه زمینی زیبا دروازه اینتر را باز کرد تا تعویض طلایی والورده لقب بگیرد. در ادامه اتفاقی رخ نداد تا اینتر با این شکست نتواند از این گروه صعود کند.

بارسلونا با این پیروزی ۱۴ امتیازی شد و صدرنشین راهی دور بعد شد اما اینتر ۷ امتیازی ماند و پائین‌تر از دورتموند به لیگ اروپا صعود کرد.

ببینید:
خلاصه بازی اینتر 1 بارسلونا 2/ ویدیو 

تگ ها


ورزشگاه جوزپه مه‌آتزا نراتزوری آنتونیو کونته ارنستو والورده مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا فوتبال جهان بارسلونا اینتر میلان اینتر میلان-بارسلونا UEFA Champions League فوتبال