اینتر بهترین درس را قبل از بازی با PSG به ما داد

آتالانتا به فاصله ۱۱ روز تا بازی حساس برابر پی اس جی در یک چهارم نهایی لیگ قهرمانان، شکست بدی را برابر اینتر تجربه کرد....

به گزارش "ورزش سه"، آتالانتا شب گذشته در آخرین هفته سری آ در زمین خود برابر اینتر شکست خورد ولی توانست رتبه سوم را حفظ کرده و پشت سر یوونتوس و اینتر و به همراه لاتزیو سهمیه لیگ قهرمانان را کسب کند.

آتالانتا که تیم شگفتی ساز این فصل لیگ قهرمانان بوده، باید ۲۲ مرداد در لیسبون به مصاف پی اس جی برود و در صورت پیروزی راهی نیمه نهایی خواهد شد.

شکست شب گذشته برابر اینتر، درس خوبی برای این تیم قبل از مصاف حساس برابر پی اس جی بود.

جان پیرو گاسپرینی سرمربی موفق آتالانتا پس از شکست به خبرنگاران گفت:« این بهترین شیوه آماده سازی برای مصاف با پی اس جی در لیگ قهرمانان بود چون اینتر مقابل ما حمله می‌کرد و آرایشی تهاجمی داشت. آن‌ها شور زیادی داشتند و با ریتم سریع و کیفیتی بالا مانع از شکل گرفتن بازی ما می شدند. ما در چند هفته اخیر پای مان را از روی پدال گار برداشته بودیم اما امشب فهمیدیم مقابل تیم هایی مثل اینتر نمی‌توان این گونه بازی کرد. به اینتر بابت بردشان تبریک می‌گویم و امیدوارم این شکست برای ما درس خوبی شده باشد. آن‌‌ها ما را از خواب بیدار کردند.»

گاسپرینی در ادامه افزود:« باید هر سال بهتر شویم و روی این مهم تمرکز کنیم. اینگونه شرایط اقتصادی باشگاه هم بهتر خواهد شد و می توانیم با تیم های بزرگ، رقابتی شانه به شانه داشته باشیم. آنتونیو کونته(سرمربی اینتر) در پایان بازی به من تبریک گفت و من هم به او تبریک گفتم. او کاری فوق‌العاده در اینتر انجام داد و معتقدم ترتیب جدول پایانی لیگ نیز دقیق و درست است.»

تگ ها


اینتر میلان پاری سن ژرمن جیان پیرو گاسپرینی آتالانتا