اینتر به دنبال جذب دو هافبک باتجربه بارسلونا

اینتر که با کونته دوران جدیدی را آغاز کرده همچنان به دنبال تقویت خط میانی خود در بازار تابستانی است...

به گزارش مدال، علیرغم خرید روملو لوکاکو، گران‌قیمت ترین بازیکن تاریخ باشگاه از سوی مدیران اینتر، پروژه تقویت تیم هنوز در تابستان امسال به پایان نرسیده و حالا خرید یک هافبک باتجربه در دستور کار مدیران این تیم قرار گرفته است.

نشریه موندو دیپورتیوو چاپ ایالت کاتالونیا مدعی شد اینتر قصد دارد برای خرید ایوان راکیتیچ، هافبک کروات و باتجربه آبی‌اناری‌ها اقدام کند اما بارسلونا 50 میلیون یورو برای فروش این بازیکن می‌خواهد و همین موضوع شرایط نراتزوری را برای خرید راکیتیچ دشوار ساخته است.

نشریه اسپورت ضمن اعلام این خبر مدعی شد آرتورو ویدال نیز یکی از بازیکنان مورد علاقه آنتونیو کونته است و با توجه به سابقه درخشان همکاری آنها در یوونتوس، سرمربی جدید اینتر دوباره علاقه دارد ویدال را جذب کند و ممکن است یکی از این دو هافبک بارسلونا تا پایان ماه آگوست راهی سن سیرو شوند. ارنستو والورده دیروز مدعی شد شرایط برای قرار گرفتن آرتورو ویدال در ترکیب اصلی بارسا نسبت به سال قبل دشوارتر شده است.

با ورود فرنکی دی یونگ و درخشش این بازیکن در بازی های دوستانه اخیر بارسلونا، شرایط برای راکیتیچ و ویدال برای قرار گرفتن در ترکیب اصلی دشوارتر شده و ممکن است یکی از این دو بازیکن برای ایجاد تعادل در خط میانی به فروش برساند.

اخبار مرتبط:

شروع فوق‌‌العاده روملو لوکاکو در لباس اینتر

تگ ها


اخبار نقل و انتقالات نقل و انتقالات فوتبال جهان آنتونیو کونته ارنستو والورده موندو دیپورتیوو آرتورو ویدال ایوان راکیتیچ اینتر میلان بارسلونا لالیگا سری آ فوتبال