اینتر در آستانه تمدید با هدف نقل و انتقالاتی بارسلونا

منابع نزدیک به باشگاه اینتر گزارش می دهند که آنها قصد دارند در ماه دسامبر تمدید قرارداد لائوتارو مارتینز را نهایی کنند....

به گزارش "ورزش سه"، در تمام طول نقل و انتقالات تابستانی و حتی قبل از آن صحبت های زیادی در رابطه با علاقه بارسلونا به جذب ستاره آرژانتینی اینتر یعنی لائوتارو مارتینز مطرح می‌شد. تا جایی که حتی در چند مقطع گفته شد که این بازیکن در آستانه انتقال به نوکمپ قرار دارد اما نهایتاً باشگاه اینتر راضی نشد که از خواسته خود در مورد بند فسخ لائوتارو کوتاه بیاید و به همین خاطر این انتقال منتفی شد.

با وجود منتفی شدن انتقال مهاجم آرژانتینی به نوکمپ در تابستان اما هنوز هم شایعاتی در رابطه با علاقه بارسلونا به جذب این بازیکن در پنجره های بعدی نقل و انتقالاتی شنیده می شود. حتی گفته می‌شود که باشگاه منچسترسیتی و پپ گواردیولا نیز به جمع مشتریان لائوتارو مارتینز اضافه شده‌اند.

اما در همین رابطه یکی از رسانه‌های نزدیک به باشگاه اینتر گزارش داده که نراتزوری قصد دارد هر طور که شده در ماه دسامبر تمدید قرارداد با لائوتارو مارتینز را نهایی کند و به نوعی این موضوع را به شکل رسمی اعلام نماید. در صورت رقم خوردن این اتفاق مهاجم ۲۳ ساله قرارداد خود را تا سال ۲۰۲۵ با اینتر تمدید خواهد کرد تا بالاخره به شایعات جدایی اش پایان داده شود.

تگ ها


لائوتارو مارتینز اینتر میلان بارسلونا