اینتر در آستانه توافق برای به خدمت گرفتن لوکاکو

سران اینتر قصد دارند رقم درخواستی یونایتد برای روملو لوکاکو را پرداخت کرده و او را به خدمت بگیرند...

مهاجم بلژیکی یونایتد در آستانه انتقال به اینتر قرار دارد.

به گزارش مدال، در حال حاضر مهم ترین خواسته آنتونیو کونته، سرمربی جدید و ایتالیایی اینتر جذب روملو لوکاکو است و نشریه اسپانیایی آ.اس مدعی شد باشگاه اینتر قصد دارد تحت هر شرایطی زمینه انتقال این مهاجم بلژیکی را به سری‌آ فراهم کند.

پیشنهاد اولیه نراتزوری مبنی بر پرداختی در حدود 65 میلیون یورو اما طی دو سال مورد قبول منچستریونایتد قرار نگرفت و به نظر می‌رسید اینتر تمایلی به افزایش پیشنهاد خود نداشته باشد اما آ.اس در گزارشی اذعان داشت اینتر تا مبلغ 80 میلیون یوروی مورد نظر یونایتد نیز رقم خود را افزایش می‌دهد و احتمالا انتقال لوکاکو به زودی انجام خواهد شد. مدیران اینتر تصمیم گرفته‌اند با درخواست سرمربی جدید آنتونیو کونته، قیمت مورد نظر شیاطین سرخ را برآورده کنند و احتمالا اینتر چیزی در حدود همان 80 میلیون یورو را پرداخت خواهد کرد.

با توجه به جدایی قطعی مائورو ایکاردی، اینتر در حال حاضر تنها لائوتارو مارتینز را در خط حمله در اختیار دارد و روملو لوکاکو گزینه اول آنها خواهد بود. همچنین ادین ژکو، مهام باتجربه دیگر بازیکنی است که احتمالا قرارداد خود را با اینتر منعقد خواهد کرد.

اخبار مرتبط:

عصبانیت ایکاردی: ۲ سال دیگر در اینتر می‌مانم و پولم را می‌گیرم

تگ ها


نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات فوتبال جهان ستاره بلژیکی نراتزوری آنتونیو کونته منچستر یونایتد اینتر میلان سری آ لیگ برتر فوتبال