اینتر؛ رقیب بارسا و رئال برای جذب ستاره بایرن

اینتر جدیدترین مشتری داوید آلابا، مدافع اتریشی و باکیفیت بایرن مونیخ است....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، اهمیت کیفیت مدافعان کناری در سیستم مورد علاقه آنتنیو کونته با استفاده از سه مدافع، باعث شده اینتر در تابستان امسال به شدت به دنبال خرید یک مدافع جدید باشد و نشریه بیلد مدعی شد داوید آلابا، مدافع بایرن مونیخ در لیست خرید سرمربی ایتالیایی اینتر قرار گرفته است.

داوید آلابا هنوز با باشگاه بایرن مونیخ برای تمدید قرارداد به توافق نرسیده و اخبار زیادی در مورد احتمال جدایی این مدافع اتریشی بعد از سالها از بایرن شنیده شده است. پینی زاهوی، مدیر برنامه داوید آلابا در حال حاضر خارج از آلمان بوده و با توجه به قوانین قرنطینه اجازه سفر به این کشور و پیگیری مذاکرات با بایرن مونیخ را ندارد و به همین دلیل آینده داوید آلابا در هاله ای از ابهام قرار گرفته است.

البته کار اینتر برای خرید داوید آلابا بسیار دشوار خواهد بود، زیرا پیش از این تیم های بزرگی چون رئال مادرید و بارسلونا نیز برای انتقال این بازیکن ابراز علاقه کرده اند. قرارداد داوید آلابا با باشگاه بایرن مونیخ در تابستان سال ۲۰۲۱ به اتمام خواهد رسید و اگر باشگاه آلمانی تا تابستان قادر به تمدید قرارداد او نباشد، چاره ای جز فروش این بازیکن نخواهد داشت. البته کالچومرکاتو نیز مدعی شد علاقه خود این بازیکن انتقال به رئال مادرید دارد.

بیشتر بخوانید:
درخواست رسمی فدراسیون اسپانیا برای افزایش تعویض‌ها
ادعای لگانس؛ تاریخ شروع لالیگا: ۳۱ خرداد
چیمشیر: تیم من مدعی قهرمانی در ترکیه است 

تگ ها


بایرن مونیخ دیوید آلابا اینتر میلان فوتبال جهان نقل و انتقالات اخبار نقل و انتقالات داوید آلابا بارسلونا بایرن مونیخ رئال مادرید اینتر میلان Bundesliga سری آ لالیگا فوتبال