اینتر ۱ - ۰ لاتزیو؛ بازگشت به صدر با پنجمین پیروزی متوالی

اینتر در ادامه نتایج خوب خود با آنتونیو کونته، این بار لاتزیو را شکست داد و صدر جدول سری‌آ را از یوونتوس پس گرفت...

اینتر در ادامه نتایج خوب خود با آنتونیو کونته، این بار لاتزیو را شکست داد و صدر جدول سری‌آ را از یوونتوس پس گرفت

به گزارش خبرنگار مدال، در ادامه هفته پنجم رقابت‌های سری‌آ ایتالیا، اینتر در ورزشگاه جوزپه مه‌آتزا میزبان لاتزیو بود که این دیدار در نهایت با برتری ۱-۰ نراتزوری به پایان رسید.

اینتر برای پس گرفتن صدر جدول از یوونتوس به قصد پیروزی پای به این بازی خانگی گذاشته بود و از همان دقایق ابتدایی قدرت خود را به بیانکوچلستی دیکته می‌کرد. حملات شاگردان آنتونیو کونته ادامه داشت تا در دقیقه ۲۳، روی ارسال کریستیانو بیراگی، این دانیلو دی‌آمبروزیو بود که با یک ضربه سر زیبا دروازه لاتزیو را گشود تا کونته بازی را با خیالی آسوده‌تر دنبال کند. دقایقی بعد خواکین کوریا می‌توانست گل تساوی را به ثمر برساند اما ضربه او با واکنش سمیر هندانوویچ روبه‌رو شد.

در دقیقه ۳۵، باز کوریا دروازه اینتر را هدف قرار داد اما باز هم سنگربان اسلوونیایی او را ناکام گذاشت. تلاش‌های لاتزیو ادامه داشت و در دقایق پایانی نیمه اول، باز هم هندانوویچ بود که مانع گلزنی باستوس شد تا شاگردان کونته با برتری خفیف خود راهی رختکن شوند.

اینتر در نیمه دوم هم تیم برتر میدان بود و در دقایق ابتدایی چندین بار توسط بارلا و پولیتانو دروازه لاتزیو را تهدید کرد اما در هر دو نوبت استراکوشا دروازه تیمش را بسته نگه داشت. نراتزوری که ۳ امتیاز بازی را در چنگ خود داشت سعی در مدیریت کردن بازی داشت و در دقایق رو به پایان بازی این لاتزیو بود که تلاش می‌کرد تا تک گل خورده را جبران کرده و بازی را به تساوی بکشاند. شاگردان اینزاگی هر چه زدند به در بسته خورد و اینتر با کسب این پیروزی بار دیگر صدر جدول را از یوونتوس پس گرفت.

اخبار مرتبط:

خلاصه بازی اینتر 1 - 0 لاتزیو/ ویدیو

رابطه نزدیک ستاره اینتر با آنتونیو کونته

اینتر ۱ - ۰ لاتزیو؛ بازگشت به صدر با پنجمین پیروزی متوالی

تگ ها


نراتزوری جوزپه مه‌آتزا فوتبال جهان آنتونیو کونته هفته پنجم سری‌آ فوتبال