اینتر ۴ - ۰ لچه؛ آغاز مقتدرانه نراتزوری با آنتونیو کونته

اینتر اولین دیدار خود در فصل جدید را تحت هدایت آنتونیو کونته، با پیروزی در جوزپه مه‌آتزا و صدرنشینی پشت سر گذاشت...

اینتر ۴ - ۰ لچه؛ آغاز مقتدرانه نراتزوری با آنتونیو کونته

به گزارش مدال، در آخرین دیدار از هفته نخست رقابت‌های سری‌آ ایتالیا، اینتر در ورزشگاه جوزپه مه‌آتزا میزبان لچه بود و موفق شد اولین دیدار فصل جدید را با پیروزی ۴-۰ به پیایان رسانده و صدرنشین هفته اول سری‌آ لقب بگیرد.

اولین بازی رسمی اینتر تحت هدایت آنتونیو کونته، به بهترین شکل ممکن پیش رفت. میزبان در مواجهه با لچه که به سری‌آ بازگشته، نمایش فوق‌العاده‌ای داشت و به حدی گل زد که از همان هفته اول، صدرنشین سری‌آ شود. ۷۵ هزار هوادار حاضر در ورزشگاه، احتمالاً چیزی را دیدند که مدت زیادی در انتظار آن بودند. 

نراتزوری از ابتدا بازی را هجومی آغاز کرد و در دقیقه ۲۱ بعد از عوض کردن جناح بازی توسط کاندروا، آساموا به صورت تک ضرب توپ را برای بروزوویچ کاشت تا مارسلو بروزوویچ با شوتی زیبا، دروازه لچه را باز کند. دقایقی بعد استفانو سنسی، خرید جوان و ایتالیایی اینتر که در اولین بازی رسمی هم نمایش درخشانی داشت، بعد از ریباند شدنِ شوتش، دو مدافع لچه را دریبل کرد و توپ را به گوشه دروازه رساند. در ادامه حملات دو تیم بی‌اثر بود و نیمه اول با همان نتیجه ۲-۰ به پایان رسید.

نیمه دوم نیز با حملات شاگردان کونته آغاز شد و در دقیقه ۶۰ روملو لوکاکو توپ را برای مارتینز کاشت که شوت این بازیکن با واکنش گابریل همراه شد اما ستاره بلژیکی در ریباند، در چند قدمی دروازه کار سختی برای زدن اولین گلش در سری‌آ نداشت. در حالی که بازی می‌رفت که با همان نتیجه به پایان برسد، در دقیقه ۸۵ آنتونیو کاندروا نمایش جالبی داشت و در نهایت با شوتی فوق‌العاده از راه دور، زیباترین گل هفته سری‌آ را به اسم خود ثبت کرد تا شاگردان آنتونیو کونته به یک پیروزی پرگل و امیدوارکننده در هفته اول دست پیدا کنند.

اخبار مرتبط:

سری آ ایتالیا؛ خلاصه بازی اینتر ۴ - ۰ لچه/ ویدیو

اینتر ۴ - ۰ لچه؛ آغاز مقتدرانه نراتزوری با آنتونیو کونته
اینتر ۴ - ۰ لچه؛ آغاز مقتدرانه نراتزوری با آنتونیو کونته

تگ ها


نراتزوری جوزپه مه‌آتزا آنتونیو کونته فوتبال جهان هفته نخست سری‌آ Marcelo Brozović استفانو سنسی اینتر میلان لچه اینتر میلان-لچه سری آ فوتبال