اینتر نقره داغ شد؛ احکام سنگین علیه نراتزوری

حکم سیمونه اینزاگی، الساندرو باستونی و لائوتارو مارتینز بعد از حواشی دربی صادر شده است....

به گزارش "ورزش سه"، اینتر در دربی برابر میلان در ابتدای هفته تا دقایق پایانی با یک گل از حریف خود پیش بود، اما در دقایق پایانی دو بار دروازه خود را باز شده دیده و در این دیدار حساس مغلوب شد. اما در اواخر مسابقه و پایان این بازی حواشی فراوانی رخ داده و درگیری شدیدی بین طرفین شکل گرفت که باعث صدور احکامی از سوی کمیته انضباطی ایتالیا شده است. بعد از درگیری های دربی دلامدونینا، الساندرو باستونی دو جلسه و سیمونه اینزاگی یک جلسه محروم شدند و لائوتارو مارتینز، مهاجم آرژانتینی این تیم نیز ۱۰ هزار یورو جریمه شد.

الساندرو باستونی در پایان مسابقه به کمک داور این دیدار توهین کرده و به همین دلیل دو جلسه قادر به همراه اینتر نخواهد بود. یک جلسه محرومیت و جریمه ۱۵ هزار یورویی برای سیمونه اینزاگی به دلیل این توهین به داور در پایان مسابقه در تونل منتهی به رختکن عنوان شده است.

لائوتارو مارتینز نیز به دلیل درگیری با بازیکنان حریف ۱۰ هزار یورو جریمه شده است. همچنین تئو هرناندز، مدافع میلان پس از دریافت کارت قرمز مستقیم رفتاری تحریک آمیز نسبت به هواداران اینتر داشته  و او نیز یک جلسه محروم و پنج هزار یورو جریمه شده است.

تگ ها


اینتر میلان لائوتارو مارتینز سیمونه اینزاگی