اینتر ۲ - ۱ ورونا؛ بازگشت افعی‌ها در جوزپه مه‌آتزا

اینتر موفق شد در دیداری دشوار، در حالی که از میهمان خود عقب بود در نهایت سه امتیاز حساس این بازی را به دست آورد...

اینتر موفق شد در دیداری دشوار، در حالی که از میهمان خود عقب بود در نهایت سه امتیاز حساس این بازی را به دست آورد

به گزارش خبرنگار مدال، در چارچوب هفته دوازدهم رقابت‌های سری‌آ ایتالیا، اینتر در ورزشگاه جوزپه مه‌آتزا میزبان ورونا بود که این بازی در نهایت با پیروزی ۲-۱ نراتزوری به پایان رسید.

اینتر برای حفظ رقابت بر سر قهرمانی به پیروزی در این بازی خانگی نیاز داشت و در دقیقه ۱۰، کرنری که بارلا ارسال کرده بود در تیر دورتر با ضربه سر لائوتارو مارتینز  از بالای دروازه به بیرون رفت. اما در دقیقه ۱۸، برخورد هندانویچ و زاکانی یک پنالتی نصیب میهمان کرد و والریو وره از روی نقطه پنالتی ورونا را پیش انداخت. اینتر بعد از دریافت گل حملات خود را افزایش داد و در دقیقه ۲۵، روملو لوکاکو ضربه خطرناکی راهی دروازه ورونا کرد که با حداقل اختلاف به بیرون رفت. دو دقیقه بعد، این بار ضربه دقیق بروزوویچ روی تیر افقی دروازه ورونا فرود آمد.

در حالی نیمه رو به پایان بود، در دقیقه ۴۴، روی ارسال زمینی بارلا، وسینو ضربه خود را در حالتی بی‌تعادل زد اما سیلوستری خودش را پرتاب کرد و با نوک انگشتانش دروازه ورونا را بسته نگه داشت تا نیمه اول با برتری ۱-۰ ورونا به پایان برسد.

اینتر نیمه دوم را هم هجومی آغاز کرد و در دقیقه ۵۸، روی یک حمله پرتعداد ابتدا ضربه بروزوویچ و بعد ضربه مارتینز راهی به دروازه پیدا نکرد. سرانجام در دقیقه ۶۵، ارسال لاتزارو با ضربه ماتیاس وسینو تبدیل به گل تساوی برای شاگردان کونته شد. نراتزوری به تلاش‌های خود ادامه داد و در دقیقه ۸۴، نیکولو بارلا از سمت چپ نفوذ کرد و بعد از حرمت به بیرون با یک ضربه کات‌دار استثنایی دروازه ورونا را برای بار دوم باز کرد تا میزبان پیش بیافتد. تلاش‌های دو تیم در ادامه ثمربخش نبود و بازی با برتری ۲-۱ افعی‌ها به پایان رسید.

اینتر با این پیروزی ۳۱ امتیازی شد و موقتاً با یک بازی بیشتر نسبت به یوونتوس صدرنشین شد.

ببینید:

خلاصه بازی اینتر 2 - 1 ورونا/ ویدیو

اینتر ۲ - ۱ ورونا؛ بازگشت افعی‌ها در جوزپه مه‌آتزا
اینتر ۲ - ۱ ورونا؛ بازگشت افعی‌ها در جوزپه مه‌آتزا

تگ ها


هفته دوازدهم سری‌آ ورزشگاه جوزپه مه‌آتزا نراتزوری آنتونیو کونته فوتبال جهان