اینتر و آغاز مذاکرات با گزینه جانشینی آنتونیو کونته

گزارش ها در ایتالیا حاکی از آن است که مدیربرنامه سیمونه اینزاگی امروز در باشگاه اینتر حضور یافته است....

به گزارش "ورزش سه"، طی یکی دو روز اخیر بحث ها پیرامون جدایی احتمالی آنتونیو کونته از اینتر به شکل چشمگیری افزایش یافته است. در واقع به نظر می رسد سرمربی موفق نراتزوری که پس از سالها این تیم را به مقام قهرمانی سری آ رساند تصمیم قطعی خود را برای جدایی اتخاذ کرده و می‌خواهد در پایان فصل اینتر را ترک کند.

بر اساس گزارش هایی که منتشر شده آنتونیو کونته از سیاست مدیران اینتر مبنی بر درخواست کاهش حقوق بازیکنان و علاقه مند بودن آنها به فروش ستاره های کلیدی تیم راضی نیست و به همین دلیل سرمربی ایتالیایی خواهان فسخ قرارداد با نراتزوری شده است.

در همین ارتباط حالا رسانه‌های ایتالیایی گزارش داده اند که مدیربرنامه‌های سیمونه اینزاگی، سرمربی لاتزیو، امروز در دفتر باشگاه اینتر مشاهده شده است. در واقع ادعا شده که سیمونه اینزاگی گزینه اصلی جانشینی آنتونیو کونته محسوب می شود و همین موضوع نیز باعث شده که مدیر برنامه های او امروز بعد از ظهر در باشگاه‌های اینتر حاضر شود.‌
در همین حال گزارش شده که اینزاگی نیز قرار است به زودی با مسئولان لاتزیو جلسه ای برگزار کند تا درباره تمدید قرارداد احتمالی یا قطع همکاری با این تیم تصمیم گیری کند.

تگ ها


اینتر میلان سیمونه اینزاگی آنتونیو کونته لاتزیو