اینتر پروژه جذب مسی را استارت زده است

مالک سابق اینتر معتقد است سران این باشگاه اقدامات اولیه برای جذب مسی را انجام داده اند....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، هفته گذشته بود که خبری شوکه کننده در فضای مجازی و رسانه‌های مختلف جهان مخابره شد، مبنی بر اینکه لیونل مسی فوق ستاره آرژانتین بارسلونا، خواهان جدایی از جمع کاتالان‌هاست.

مارسلو بچلر خبرنگار مطرحی که نزدیک به باشگاه بارسلوناست گزارش داده بود که لیونل مسی هم‌اکنون تصمیم خود برای ترک بارسلونا در تابستان را گرفته و نمی‌خواهد بیشتر از این صبر کند. بچلر همان خبرنگاری است که نخستین بار، خبر انتقال نیمار به پاری سن‌ژرمن را منتشر کرده بود. قرارداد مسی با بارسا تا تابستان ۲۰۲۱ اعتبار دارد و او می‌تواند از ژانویه پیش رو تیم بعدی خود را (در انتقالی آزاد) انتخاب کند.

از اینترمیلان به عنوان یکی از باشگاه هایی نام برده می شود که در تلاش برای جذب مسی است و خرید خانه از سوی مسی و پدرش در میلان نیز بر این شایعات دامن زده است.

ماسیمو موراتی مالک سابق اینتر در مورد انتقال احتمالی مسی به جمع نراتزوری گفت:« تصور می کنم که اینتر در تلاش است تا مسی را جذب کند. انعکاس تصویری از مسی روی دیوار کلیسای جامع میلان از سوی "کمپانی سانینگ"، مالکباشگاه اینتر(اقدامی که به منظور تبلیغات برای پوشش تلویزیونی دیدار اینتر برابر ناپولی) نیز به همین منظور بود و نشان می دهد که به این انتقال فکر می کنند. معتقدم اینها اقدامات اولیه باشگاه برای جذب مسی هستند و به زودی قضیه شکلی جدی تر خواهد گرفت.»

موراتی ادامه داد:« البته که عملیاتی ساده نخواهد بود و از لحاظ اقتصادی بسیار هزینه بر  و گران است. جدای از مسائل اقتصادی، معتقدم تمایل خود مسی مهمترین مساله خواهد بود. باید دریافت که او واقعا قصد جدایی از بارسا را دارد یا خیر. من در این مورد مطمئن نیستم.»

بیشتر بخوانید:

رونالدو: بعید می دانم مسی از بارسلونا جدا شود

بارسلونا جانشین لیونل مسی را پیدا کرد!

 

 

تگ ها


ماسیمو موراتی لیونل مسی اینتر میلان فوتبال جهان بارسلونا فوتبال