اینتر پیروز نبرد خرید پیرلوی جدید شد

ساندرو تونالی، هافبک جوان برشا در آستانه انتقال به اینتر قرار گرفته است....

به گزارش "ورزش سه"، بسیاری ساندرو تونالی ۲۱ ساله را یکی از آینده دارترین بازیکنان فوتبال اروپا قلمداد می کنند و این هافبک خلاق لقب "آندره پیرلوی جدید دنیای فوتبال" را به خود اختصاص داده است. عملکرد فوق العاده ساندرو تونالی باعث شده تیم هایی چون بارسلونا، اینتر و یوونتوس برای خرید این بازیکن اقدام کنند.

اما امروز شبکه اسپورت مدیاست مدعی شد دو تیم یوونتوس و اینتر برای خرید تونالی مبارزه می کنند که به نظر می رسد اینتر از شانس بیشتری برای خرید او برخوردار است و باید مقصد بعدی ساندرو تونالی را سن سیرو دانست. پروژه بازسازی اینتر توسط آنتونیو کونته مورد توجه این هافبک جوان قرار گرفته و پپ ماروتا، مدیر نراتزوری نیز رابطه خوبی با مدیران برشا دارد.

بدین ترتیب یک بازیکن بااستعداد و ایتالیایی دیگر نیز احتمالا راهی اینتر خواهد شد. بر خلاف گذشته و در سال های اخیر با تاکید استیون ژانگ، اینتر بیشتری علاقمند به خرید بازیکنان ایتالیایی شده و ستاره های جوانی چون استفانو سنسی، نیکو بارلا و الساندرو باستونی راهی این تیم شده اند و حالا به نظر می رسد ساندرو تونالی نیز جدیدترین استعداد ایتالیایی اینتر خواهد بود.

تگ ها


اینتر میلان ساندرو تونالی یوونتوس