اینتر ۱ - ۱ رم؛ تقسیم امتیازات در جوزپه مه‌آتزا

اینتر در ورزشگاه خانگی، مقابل رم متوقف شد...

اینتر در جوزپه مه‌آتزا میزبان رم بود.

به گزارش مدال، در حساس‌ترین دیدار هفتۀ سی‌وسوم سری‌آ ایتالیا، دو تیم اینتر و رم از ساعت ۲۳ به وقت ایران در ورزشگاه جوزپِ مئاتزا به مصاف یکدیگر رفتند. این مسابقه برای هر دو تیم از جذابیت خاصی برخوردار بود، اسپالتی که با ۶۰ امتیاز از ۳۲ بازی در جایگاه سوم قرار دارد می‌خواهد فاصله‌اش را با رقیب سنتی خود یعنی میلان حفظ کند و نیم‌نگاهی نیز به ردۀ دوم جدول نیز داشته باشد. اما رانیری سرمربی جدید رم با پیروزی برابر اینتر می‌توانست ۵۷ امتیازی شود و جایگاه چهارم آث‌میلان را تصاحب کند و به یک قدمی اینتر برسد.

نیمه اول این مسابقه با فشار تیم میهمان آغاز شد. شاگردان رانیری خیلی زود توانستند توسط الشراوی در دقیقه ۱۶ به گل برسند. بعد از این گل اینتر فشار خود را روی دروازه رم بیشتر کرد ولی راه جایی نبرد. بعد از دقایقی دو تیم بیشتر در میانه میدان توپ را نگه می‌داشتند و رم بیشتر سعی داشت در ضد حملات گل دوم خود را به ثمر برساند. لازم به ذکر است در ۵ دقیقه پایانی این افعی‌ها بودند به شدت حمله می‌کردند تا با زدن گل تساوی به رختکن بروند که این امر محقق نشد و مدافعان رم تمام تمام توپ‌های ارسالی آن‌ها را به خوبی دفع کردند.

نیمه دوم این مسابقه باز هم با فشار اینتری‌ها آغاز شد ولی حملات و مالکیت توپ آن‌ها خطری را به همراه نداشت و رمی‌ها نیز نیم‌نگاهی به ضدحملات داشتند که در این امر موفق نبودند. سانتر‌ها و ارسال‌های وینگرهای میزبان بالاخره در دقیقه ۶۱ جواب داد تا پریسیچ با یک ضربه سر زیبا بازی را به تساوی بکشاند.

بعد از این گل شاگردان اسپالتی با روحیه مضاعف بازهم توپ و میدان را در اختیار خود قراردادند و فشار خود را بر روی دروازه میهمان خود حفظ کردند. وینگرهای چپ و راست اینتر با دور زدن مدافعان کناری رم و ارسال‌های زیاد قصد داشتند تا بتوانند در این دیدار خانگی به پیروزی برسند که رمی‌ها اشتباه خود را تکرار نکردند تا این دیدار با همان نتیجۀ یک بر یک به پایان برسد.

خلاصه این بازی را در این لینک تماشا کنید.

 

تگ ها


رم اینتر میلان سری آ فوتبال