اینجا بوی نفت می آید ولی پولی در بساط نیست

نفت تهران پوكیده و داغان با جامی در دست! به گزارش مدال به نقل از خبر ......

نفت تهران پوكیده و داغان با جامی در دست!

به گزارش مدال به نقل از خبر ورزشی-نفت آبادان از تعلل و «دست دست » كردن دست برداشته است. آبادانی ها، حالا هم مربی دیگری دارند، هم برای بستن دیوار دفاع خود، یك كهنه كار سرد و گرم چشیده را به خدمت درآورده اند! صنعت نفت این بار وقت كم نمی آورد! تمرین ها به زودی آغاز می شود! روزهای خرماپزان فوتبال برزیلی آبادان در راه است!

1- فراز كمالوند كار خودش را بلد است! او در شورانگیزی و غوغاآفرینی و جلب و جذب علایق مردمی، مهارت تامی دارد. فوتبال از قدیم یك واجب برای آبادانی ها بود و حالا به منزله «اوجب واجبات» است!

بحث درباره صنعت نفت سال 96، بر سر هر كوچه و بازاری به وفور جریان دارد! تعداد امیدواران به تیمی كه «فراز» خواهد بست، هر روز بیشتر می شوند! كمك كنیم و كمك كنید لبخند بر لب های فوتبال آبادان به قهقهه بدل شود!

2- نفت، یك همنام دیگر هم دارد! یك فرزند كوچكتر! یك تیم بی طرفدار! یك تیم تهرانی كه قدرت رقابت با استقلال و پرسپولیس را ندارد! تیمی كه از روز اول تأسیسش تنها بود! تك افتاده و بی تماشاگر، كه در سال های اخیر فوتبال را خوب بازی كرد! تیمی كه حالا جامدار است!

درباره نفت تهران و بدهی های گذشته اش حرف بسیار داریم! درباره نفت تهران و آینده نامعلومش، ابهام از در و دیوار می بارد! فاتح جام حذفی در سال 96، چه كاره است؟ مالك نفت تهران كیست و نامش چیست؟

جواب بچه های نفت تهران را، كه دیگر بچه نیستند و بچگی نخواهند كرد، كدام ارگان و كدام سازمان خواهد داد؟ وزارت نفت كه یك «نه» را به صدای بلند فریاد كشیده كه یعنی خلاص!

شركت «كیش پیشگام» یا «كیش پیشرو» یا هر نام دیگری هم مدت هاست جانش را و بخشی از مالش را رهانیده! این هم با یك «نه» گوشخراش و جان خراش!

علی دایی، شرط عقل و شرط «علی دایی» بودن را بجا آورده و رفته است! نفت تهران تیمداری نمی تواند و قهرمانی هم نمی خواهد! تكلیف لیگ برتر چه خواهد شد؟ افتخار 15 تیمی شدن لیگ برتر، مثل افتخار 16 تیمی شدن لیگ برتر، كه تا ابد به دامن آقای كفاشیان چسبیده است، نصیب و قسمت آقای تاج خواهد شد؟ یعنی تاج سزاوار این بی مهری مفرط هست؟ یعنی تاج نمی تواند دست بجنباند و اركان لیگ را حفظ كند؟

3- یكی باید به داد تیم نفت برسد! یكی باید لیگ برتر را، از كوچك شدن، از فقیر شدن برهاند! فقر هوادار! فقر تماشاگر!

لیگ برتر، تیم می خواهد! تیم لیگ برتری، تماشاگر و طرفدار پای كار می خواهد! مسابقه های لیگ، شور و غوغا لازم دارند! شوری مثل پرشورهای تبریز! غوغایی مثل هواداران سپیدرود، مثل عاشقان «شهر جم» و مثل «قایقرانان» ملوان!

لیگ كم تماشاگر، دیدنی نیست و لیگ نیست! تیم بی تماشاگر، خواستنی نیست و تیم به شمار نمی رود! نفت تهران را دریابیم! نفت آبادان را آبادانی یعنی شبه برزیلی ببندیم! لیگ برتر را با سر و شكلی برتر اداره كنیم! مردم را از فوتبال نگریزانیم! تماشاگران را محور و قطب مسابقه ها بخواهیم! مردم را و مردم را...

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال