اینزاگی: اینتر به تمام اهدافش برای کریسمس رسید

سیمونه اینزاگی، سرمربی اینتر، معتقد است که این تیم توانسته به اهدافی که تا اینجای فصل تعیین کرده بود برسد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، اینتر شب گذشته در هفته هفدهم رقابت‌های لیگ ایتالیا به مصاف کالیاری رفت و موفق شد با چهار گل از سد این تیم عبور کند.

آنها می‌توانستند گل‌های بیشتری نیز در این بازی به ثمر برسانند اما همین چهار گل برای صدرنشینی این تیم در جدول رده‌بندی کافی بود.

اینزاگی پس از پایان بازی به DAZN گفت:« بازیکنان بسیار خوب بودند. من از آنها خواستم تمرکز داشته باشند چون این هفته باشگاه‌های بزرگ بسیاری پس از مسابقات اروپایی به مشکل خوردند. من می‌دانستم که کالیاری متمرکز و سازماندهی شده است و ما به سبکی درست نیاز داریم. هروقت در ترکیبی تغییری ایجاد کردم، واکنشی قدرتمندانه از بازیکنانی دیدم که در زمین قرار گرفتند. الکسیس سانچز هر روز بهتر می‌شود و همه به وظایفشان عمل کردند.»

او اضافه کرد:« ما حالا در صدر جدول قرار داریم، پس از ۱۱ سال به مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان رسیدیم، بنابراین داشتن عملکردی بهتر سخت است. من می‌دانم که ما از همان ابتدا بسیار خوب بازی کردیم و الان ۲۳ بازی انجام دادیم اما راه درازی در پیش است. ما در کسب نتایج مثبت بسیار خوب عمل کردیم.»

این مربی ایتالیایی ادامه داد:« حالا که به صدر رسیدیم می‌خواهیم همین جا بمانیم. هرچند، همین یک ماه پیش هفت یا هشت امتیاز عقب بودیم، بنابراین می‌دانیم که این فصل بسیار حساس و جالب است. هدف ما برای کریسمس این بود که به مرحله یک هشتم لیگ قهرمانان برسیم چون اینتر لیاقتش را داشت که پس از ۱۱ سال به این هدف برسد و ما این کار را در فاصله یک بازی به پایان رقابت‌ها انجام دادیم. حالا باید برای چند هفته پیش رو روی لیگ ایتالیا تمرکز کنیم.»

تگ ها


اینتر میلان فوتبال جهان اینتر میلان سری آ فوتبال