اینزاگی: بازی سختی بود اما شایسته صعود بودیم

سیمونه اینزاگی، سرمربی اینتر، از شاگردانش به خاطر پیروزی برابر رم تمجید کرد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، اینتر شب گذشته در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی ایتالیا و در ورزشگاه سن سیرو میزبان رم بود و موفق شد با نتیجه ۰-۲ از سد این تیم عبور کند.

نراتزوری موفق شد شکست روز شنبه برابر میلان را با این نتیجه به خوبی جبران کند و دو گل ادین ژکو و الکسیس سانچز به آنها در صعود به نیمه نهایی کمک کرد.

اینزاگی پس از پایان بازی به اسپورت مدیاست گفت:« بازیکنان عالی بودند و این بازی آسانی نبود. رم تیمی خوبی با بازیکنانی عالی است، ما بازی را کنترل کردیم و به نیمه نهایی رفتیم و این در حالی بود که پس از شکستی بد قدم به این دیدار گذاشته بودیم. به بازیکنان تبریک می‌گویم که توانستند در فاصله دو و نیم روز برای این بازی آماده شوند.»

الساندرو باستونی در این دیدار مصدوم شد و به نظر می‌رسید که مچ پای راستش به شدت پیچیده باشد. این اتفاق می‌تواند خبر بسیار بدی برای این تیم باشد. مربی اینتر درباره شرایط این بازیکن گفت:« امیدواریم که مصدومیت باستونی جدی نباشد، متاسفانه دیدید که او خیلی بد به زمین افتاد. حالا تیم پزشکی باید آزمایش‌ها را انجام دهد و ما امیدواریم که او را برای مدتی طولانی از دست نداده باشیم چون بازیکن بسیار بسیار مهمی برای ما به حساب می‌آید.»

در این بازی هم مانند بازی روز شنبه به نظر می‌رسید که اینتر در نیمه دوم تدافعی‌تر شده است. اینزاگی در این باره اضافه کرد:« ما سعی کردیم بازی را کنترل کنیم اما وقتی برابر حریفانی مثل رم، میلان، ناپولی و لیورپول قرار دارید، باید بدانید لحظاتی هست که تحت فشار قرار می‌گیرید و ما امشب در آن لحظات عملکرد خوبی داشتیم.»

تگ ها


آ اس رم اینتر میلان فوتبال جهان اینتر میلان رم سری آ فوتبال