اینزاگی: قرعه اول خوب نبود اما قطعا دومی بدتر بود

سیمونه اینزاگی، سرمربی اینتر، معتقد است که تیمش کار بسیار دشواری مقابل لیورپول پیش رو خواهد داشت....

به گزارش "ورزش سه"، قرعه کشی لیگ قهرمانان اروپا روز گذشته برگزار شد و تیم‌های حاضر در مرحله یک هشتم نهایی حریفان خود را شناختند. این اتفاق در حالی رخ داد که به دلیل اشتباه به وجود آمده قرعه‌کشی ابتدایی باطل اعلام شد؛ موضوعی که برخی تیم‌ها به خاطر آن متضرر شدند که شاید یکی از آنها اینتر بود.

تیم سیمونه اینزاگی که بعد از قرار گرفتن در رتبه دوم گروه پس از رئال مادرید به این مرحله صعود کرده بود در قرعه ابتدایی با آژاکس برخورد کرد اما در قرعه کشی بعدی و نهایی آنها با تیم قدرتمند و آماده لیورپول روبه‌رو شدند؛ موضوعی که حالا بعد از یک روز با واکنش سرمربی نراتزوری همراه بوده است.

سیمونه اینزاگی درباره برخورد با لیورپول در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا گفت: "در قرعه اول هم شرایط برای ما خوب پیش نرفت اما قطعاً قرعه دوم بدتر بود. ما در فوریه به این دیدار فکر خواهیم کرد اما قطعاً تمام تلاش خود را انجام خواهیم داد."

گفتنی است قطعاً لیورپول نیز کار آسانی مقابل اینتر پیش رو نخواهد داشت. شاگردان سیمونه اینزاگی اکنون در فرم فوق العاده ای به سر می برند و بعد از چند پیروزی پیاپی حالا صدرنشین سری آ محسوب می شوند. با این حال تا هنگام برگزاری مسابقه شرایط می‌تواند برای هر دو تیم با تغییر مواجه شود و نمی توان از حال چیزی را پیش‌بینی کرد.

تگ ها


اینتر میلان سیمونه اینزاگی لیورپول آژاکس