!اینستاگرام دوناروما هک شده؛ تمدید دروغ بود

طرفداران میلان امشب کاملاً گیج شده اند چرا که ساعاتی قبل جیانلوئیجی دوناروما در حساب اینستاگرام خود وعده شروع دوباره مذاکرات برای تمدید قرارداد را داد و سپس مدعی شد که حسابش هک شده بود! به گزارش مدال به نقل از وبسایت نود: طرفداران میلان امشب کاملاً گیج شده اند چرا که ساعاتی قبل جیانلوئیجی دوناروما در حساب اینستاگرام خود وعده شروع د ......
طرفداران میلان امشب کاملاً گیج شده اند چرا که ساعاتی قبل جیانلوئیجی دوناروما در حساب اینستاگرام خود وعده شروع دوباره مذاکرات برای تمدید قرارداد را داد و سپس مدعی شد که حسابش هک شده بود!

به گزارش مدال به نقل از وبسایت نود: طرفداران میلان امشب کاملاً گیج شده اند چرا که ساعاتی قبل جیانلوئیجی دوناروما در حساب اینستاگرام خود وعده شروع د ...

طرفداران میلان امشب کاملاً گیج شده اند چرا که ساعاتی قبل جیانلوئیجی دوناروما در حساب اینستاگرام خود وعده شروع دوباره مذاکرات برای تمدید قرارداد را داد و سپس مدعی شد که حسابش هک شده بود!

به گزارش مدال به نقل از وبسایت نود: طرفداران میلان امشب کاملاً گیج شده اند چرا که ساعاتی قبل جیانلوئیجی دوناروما در حساب اینستاگرام خود وعده شروع دوباره مذاکرات برای تمدید قرارداد را داد و سپس مدعی شد که حسابش هک شده بود!

 این دروازه بان ۱۸ ساله ایتالیایی که در حال حاضر همراه با تیم ملی زیر ۲۱ ساله های ایتالیا در لهستان به سر می برد، خود را آماده دیدار نیمه نهایی روز سه شنبه مقابل اسپانیا می کند. امروز یک سری پیام های متضاد از او در شبکه های اجتماعی منتشر شد.

ابتدا به دنبال گزارش هایی مبنی بر احتمال قطع همکاری دوناروما با مینو رایولا، وی طی پیامی از مدیر برنامه هایش حمایت کرد. سپس عصر امروز، پیامی طولانی تر در حساب اینستاگرام رسمی خود منتشر کرد و از شروع مذاکرات برای تمدید قرارداد با میلان عد از بازی های ملی خبر داد.

با اینحال، یک ساعت بعد از این موضوع، دوناروما در حساب توییتر خود نوشت:

حساب رسمی اینستاگرام من هک شده است. من شبکه های اجتماعی خود را می بندم.

سپس او به کلی اینستاگرام خود را پاک کرده که شامل پیام مذاکرات مجدد با میلان برای تمدید قرارداد نیز می شود اما حساب توییتر او همچنان دست نخورده باقی است.