اینسینیه: امیدوارم دوناروما در ایتالیا بماند

لورنزو اینسینه، مهاجم تیم ملی ایتالیا و باشگاه ناپولی در مورد برخی مسائل از جمله وضعیت کنونی خود، آینده دوناروما و پپه رینا باSky Sportsصحبت کرده است ......

لورنزو اینسینه، مهاجم تیم ملی ایتالیا و باشگاه ناپولی در مورد برخی مسائل از جمله وضعیت کنونی خود، آینده دوناروما و پپه رینا باSky Sportsصحبت کرده است ...

لورنزو اینسینه، مهاجم تیم ملی ایتالیا و باشگاه ناپولی در مورد برخی مسائل از جمله وضعیت کنونی خود، آینده دوناروما و پپه رینا با Sky Sports صحبت کرده است.

به گزارش مدال و به نقل از وب سایت رسمی برنامه نود، وی ابتدا در مورد پوشیدنِ پیراهن شماره ۱۰ بازنشسته شده دیگو مارادونا در ناپولی گفت:

دوست دارم که این اتفاق بیفتد و سنگینیِ اهمیت این پیراهن من را نمی ترساند. برای هر مهاجمی یک رؤیا است، اما باید مارادونا تصمیم بگیرد نه باشگاه.

وی در مورد آینده پپه رینا، دروازه بان اسپانیایی ناپولی که احتمال جدایی اش وجود دارد نیز گفت:

با تمدید قرارداد من و مرتنس، باشگاه پیام مهمی صادر کرد و امیدوارم که با پپه نیز همینکار صورت بگیرد. این برای باشگاه در داخل و خارج از زمین اساسی و مهم است. مطمئنم که آنها به توافق خواهند رسید.

و در نهایت اینسینیه در مورد احتمال جدایی دوناروما از میلان نیز گفت:

امیدوارم او در ایتالیا بماند، نمی خواهم تمام استعداد های ما به خارج از کشور بروند. با او صحبت کرده ام و توصیه کرده ام که وقتی بحث آینده اش مطرح می شود، بهتر است که به پول فکر نکند. رئال مادرید همیشه رئال مادرید است. اگر آنها با شما تماس بگیرند و تنها ۱۸ سال داشته باشید، غیرممکن است که آن پیشنهاد را گوش نکنید. رئال مادرید باشگاهی است که هر بازیکنی رؤیای بازی در آن را دارد.