اینسینیه را از سایت ترانسفرمارکت جذب کردم!

مدیر باشگاه کانادایی فاش ساخت که با جستجو در سایت ترانسفرمارکت بود که ایده جذب لورنزو اینسینیه در ذهن او نقش بست....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، قرارداد لورنزو اینسینیه با باشگاه ناپولی در پایان فصل جاری به اتمام می رسد و علیرغم مذاکرات فراوان، در نهایت توافقی بین طرفن انجام نشد تا لورنزو اینسینیه کانادا را به عنوان مقصد بعدی دوران ورزشی خود انتخاب کند.

ستاره ریزنقش تیم ملی ایتالیا با قراردادی تا سال ۲۰۲۷ و دستمزد ۱۱ میلیون یورویی به علاوه چهار میلیون پاداش، از ابتدای فصل بعد برای اف سی تورنتو به میدان خواهد رفت. 

لورنزو اینسینیه که در سال ۲۰۰۹ اولین بازی خود را برای ناپولی انجام داد، در سال های اخیر یکی از بهترین بازیکنان این تیم بوده و البته در ترکیب ثابت آتزوری نیز حضور داشته است. اینسینیه در لباس تیم ملی ایتالیا در رقابت های یورو ۲۰۲۰ نقش مهمی ایفا کرده و در کل دو گل در این مسابقات به ثمر رساند. این انتقال در حالی رخ داد که تیم های بزرگی از جمله اینتر تمایل زیادی به توافق با لورنزو اینسینیه داشتند، اما او در نهایت ترجیح داد در ۳۱ سالگی از سطح اول فوتبال خداحافظی کرده و راهی کانادا شود.

بیل مانینگ مدیر باشگاه تورنتو اف سی در مورد چگونگی جذب اینیسینیه به خبرنگاران گفت:« بعد از اینکه ایتالیا قهرمان یورو ۲۰۲۰ شد، به سراغ سایت ترانسفرمارکت رفتم تا ببینم کدام ملی پوش ایتالیایی قراردادش در پایان فصل ۲۲-۲۰۲۱ به اتمام خواهد رسید. اینسینیه جزو معدود بازکینانی بود که چنین شرایطی داشت. سپس تحقیق کردم که ارزش او در بازار چقدر است و متوجه شدم که او همان بازیکنی است که باید برای جذبش اقدام کنیم. ستاره ای که می تواند تماشاگران را به ورزشگاه بکشاند. شاید در ان مقطع خیلی به جذب اینیسینیه خوشبین نبودم ولی همه تلاشم را کردم که این انتقال صورت بگیرد و حالا نمی توانم بیشتر از این خوشحال باشم.»

تگ ها


ناپولی فوتبال جهان لورنزو اینسینیه فوتبال