اینسینیه: ما در تیم ملی ایتالیا خود را برای یکدیگر فدا می‌کنیم

لورنزو اینسینیه، ستاره ایتالیا در بازی برابر بلژیک، شب گذشته به عنوان بهترین بازیکن مسابقه نیز انتخاب شد....

به گزارش مدال و به نقل از ورزش سه، لورنزو اینسینیه در پیروزی ۲-۱ شب گذشته ایتالیا برابر بلژیک در مرحله یک چهارم نهایی یورو ۲۰۲۰ به عنوان بهترین بازیکن مسابقه انتخاب شد و پس از پایان بازی درباره گلی که به ثمر رساند و حال و هوای رختکن ایتالیا در بین دو نیمه صحبت کرد.

کاپیتان ناپولی یکی از آن گل های استثنایی و مخصوص به خودش را با ضربه تماشایی پای راست در بازی شب گذشته وارد دروازه تیبو کورتووا کرد؛ او که با پاس بارلا در میانه زمین صاحب توپ شده بود، بعد از یک پیشروی خوب تا پشت محوطه جریمه بلژیک، با یک ضربه تماشایی توپ را به طاق دروازه کورتوا کوبید.

اینسینیه گفت: "این فوق العاده است، اما جدا از جایزه بهترین بازیکن زمین، من خوشحالم که به نیمه نهایی رسیدیم. ما به عنوان یک تیم کار می کنیم و باید به همین شکل ادامه دهیم، چرا که توانسته ایم با هم به موفقیت های بزرگی برسیم.

من یوری تیلمانس را روبرویم دیدم، او قبلا کارت زرد گرفته بود، بنابراین می دانستم که می توانم به طرف او بدوم. من روزنه ای دیدم و از همان‌جا ضربه زدم."

در پایان نیمه اول وقتی ضربه جیووانی دی لورنزو به جرمی دوکو منجر به اعلام یک ضربه پنالتی به سود بلژیک شد و روملو لوکاکو توانست از روی نقطه پنالتی دروازه ایتالیا را باز کند.

اینسینیه درباره فضای رختکن ایتالیا در بین دو نیمه گفت: "مربی به ما گفت که آرامش خود را حفظ کنیم، هر چند که آن صحنه پنالتی نبود، اما اکنون نمی توانیم زمان را برگردانیم یا کاری انجام دهیم. ما به همان روش بازی کردیم و پیروزی را به خانه آوردیم."

ایتالیا در مرحله نیمه نهایی روز سه شنبه در ورزشگاه ومبلی به مصاف اسپانیا خواهد رفت، اما لئوناردو اسپیناتزولا دیگر در این مسابقات بازی نخواهد کرد، زیرا گفته می شود که با پارگی تاندون آشیل روبرو شده است.

اینسینیه در این باره اضافه کرد: "آنچه ما را از تیم های دیگر متمایز می کند این است که ما در این تیم خود را برای یکدیگر فدا می کنیم و این همان کاری است که باید انجام دهیم، چرا که این کار ما را به جاهای خوبی خواهد رساند و پیش خواهد برد. حالا سعی خواهیم کرد مقداری انرژی بازیابی کنیم و روز سه شنبه برای اسپانیا آماده باشیم."

بیشتر بخوانید:

دوناروما: به نظر می‌رسید بازی قرار نیست هرگز تمام شود!

خلاصه بازی بلژیک 1 - ایتالیا 2/ ویدیو

 

 

تگ ها


تیم ملی ایتالیا روبرتو مانچینی یورو ۲۰۲۰ فوتبال جهان لورنزو اینسینیه فوتبال