اینفانتینو: مشکلی در بزرگزای جام جهانی قطربوجود نم آید

جیانی اینفانتینو رییس فیفا اعلام کرد که فیفا مطمئن است که بحران های سیاسی مربوط به قطر به حالت عادی باز خواهد گشت و جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را تهدید نمی کند ......

جیانی اینفانتینو رییس فیفا اعلام کرد که فیفا مطمئن است که بحران های سیاسی مربوط به قطر به حالت عادی باز خواهد گشت و جام جهانی ۲۰۲۲ قطر را تهدید نمی کند.

به گزارش  مدال به نقل از ایسنا به نقل از روزنامه صبح یکشنبه سوئیس، جیانی اینفانتینو اظهار کرد که مشکلی برای برگزاری جام جهانی در قطر به وجود نمی آید.

او در این باره افزود: ما شاهد بحران های سیاسی هستیم. من مطمئنم که منطقه به شرایط عادی باز می گردد. ما شاهد تغییرات هستیم و با مقامات قطری در تماسیم.

اینفانتینو با اشاره به اینکه جام جهانی قطر پنج سال دیگر برگزار می شود، گفت: واضح است که اگر فوتبال بتواند به بهبودی شرایط کمک کند ما قطعا اقدام خواهیم کرد. ما در مسائل جغرافیایی سیاسی بی طرف خواهیم بود.

با توجه به تحریم شدن قطر از سوی تعدادی از کشورهای عربی، بعضی متخصصان معتقد هستند که این شرایط بر برگزاری جام جهانی ۲۰۲۲ در قطر تاثیر می گذارد و کشورهای عربی نیز درخواست گرفته شدن میزبانی از قطر را داده اند.

قطر سال ۲۰۲۲ از سوی فیفا برای میزبانی جام جهانی ۲۰۲۲ انتخاب شده است.

 

تگ ها


اخبار روز فوتبال